جانباز پرسپولیسی: حاج محمدی را می‌بخشم؛ نمی دانم چرا عصبانی بود

۱۳۹۵-۰۵-۰۵
وبسایت رسمی برنامه نود - هوادار جانباز و قطع نخاعی پرسپولیس گفت: همه استقلالی ها به من احترام می گذارند اما نمی دانم چرا این پسر این عصبانی بود و آن رفتارها را کرد.موسی سلامت جانباز هوادار فوتبال در گفتگو با سایت برنامه نود درباره اتفاقات رخ داده در بازی شب گذشته استقلال و نفت تهران گفت: من بعضا برای ...

وبسایت رسمی برنامه نود – هوادار جانباز و قطع نخاعی پرسپولیس گفت: همه استقلالی ها به من احترام می گذارند اما نمی دانم چرا این پسر این عصبانی بود و آن رفتارها را کرد.

موسی سلامت جانباز هوادار فوتبال در گفتگو با سایت برنامه نود درباره اتفاقات رخ داده در بازی شب گذشته استقلال و نفت تهران گفت: من بعضا برای تماشای بازی تیم هایی که مربیان آنها پرسپولیسی هستند به استادیوم می روم و قبلا هم دو سه بار در بازی های حساس تیم آقای گل محمدی به ورزشگاه رفته بودم.

وی ادامه داد: به علی دایی هم به عنوان یکی از بزرگان فوتبال ایران و آسیا عشق می ورزم و دیشب هم از طرفی یکی از دوستانم در باشگاه نفت برای تماشای این بازی دعوت شدم و من هم با کمال میل پذیرفتم. چون بازی بدون تماشاگر بود آقای بهروان برخورد جالبی با من نداشت و این رفتار ایشان قبلا هم سابقه داشته است. من خیلی از ایشان ناراحت و دلخورم واصلا انتظار نداشتم فردی مثل آقای بهروان که همه شرایط من را می داند و اطلاع دارد که قبلا هم در بازی های بدون تماشاگر بدون کوچکترین مشکلی تماشگر بازی بودم بخواهد این گونه مانع تراشی کند و یک سری حرف هایی بزند که برایم آزاردهنده بود و دلم شکست.

موسی سلامت درباره اخبار منتشره در رسانه ها مبنی بر توهین حاج محمدی مدافع استقلال به او گفت: من همیشه به استقلالی ها احترام می گذارم و  همیشه از آنها احترام دیده ام. استقلالی ها هموطنان عزیز من هستند. من همیشه به آنها عدد ۶ نشان می دهم و حتی متعصب ترین چهره های فوتبال و هنر استقلالی در کنار من و در حالی که ۶ نشان می دهم عکس یادگاری گرفته و حتی بعضا خودشان برای خوشحالی و شادی من ۶ را نشان داده اند. وقتی بازی تمام شد من به یکی از دوستانم که استقلالی بود و با او کری داشتم ۴ و ۲ نشان دادم ولی نمی دانم چه شد که این پسر(حاج محمدی) خیلی عصبانی بود و انگار حرف هایی می زد. من ناشنوا هستم و نمی دانم او چه گفته ولی خیلی زود خبردار شدم رسانه ها نوشته اند که این بازیکن به من توهین کرده است. اولش وقتی مطلع شدم ناراحت شدم اما وقتی دیدم این موضوع سر و صداهای زیادی به پا کرده این پسر را در دلم بخشیدم و حالا هم با او کاری ندارم.

موسی سلامت درباره اینکه حاج محمدی توهین به این جانباز ناشنوا و شیمیایی را منکر شده گفت: من که ناشنوا هستم و اصلا نمی دانم که او توهین کرده یا نه. اصلا هم دوست نداشتم این مساله رسانه ای شود. فکر نمی کنم همه رسانه ها خبر کذب منتشر کنند، لابد یک چیزی بوده. من کاری ندارم و بیش از این نمی خواهم حرفی بزنم. فقط می گویم تنها دلخوشی من تماشای بازی های پرسپولیس و برخی بازی های مهم است و از مسئولان نفت تشکر می کنم که من را دعوت کردند. از برخورد بسیاری بازیکنان استقلال و آقای دایی و بازیکنان نفت نهایت سپاس را دارم که اوج احترام را به من گذاشتند. تنها دلخوشی من پرسپولیس و هوادارانش و زندگی کردن در این قفس و آسایشگاه و کنار جانبازان و عشق بازی با شهدا است.

پرچم پرسپولیس که در بازی شب گذشته در دست این جانباز بوده هم حاشیه ساز شده که تصویر سایت نود مشخص می کند این پرچم نشان بهنام پیشروی کیش را داشته و پرچم پرسپولیس نبوده است:

جانباز پرسپولیسی: حاج محمدی را می‌بخشم؛ نمی دانم چرا عصبانی بود

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]