جایزه مسابقات سالانه دوتا ۲ بار دیگر رکورد شکنی کرد

۱۳۹۵-۰۵-۰۷
گرچه هنوز دو هفته دیگر تا به اتمام رسیدن مهلت سرمایه گذاری در جایزه مسابقات سالانه دوتا 2 یا همان اینترنشنال زمان باقی است، اما این جایزه توانست از مقدار سال قبل پیشی بگیرد. در هنگام نوشتن این خبر، این جایزه توانسته به مرز 18.5 میلیون دلار برسد. پول این جایزه با فروش آیتمی به نام Dota 2 International 2016 Battle Pass تامین می شود. به ...

گرچه هنوز دو هفته دیگر تا به اتمام رسیدن مهلت سرمایه گذاری در جایزه مسابقات سالانه دوتا ۲ یا همان اینترنشنال زمان باقی است، اما این جایزه توانست از مقدار سال قبل پیشی بگیرد.

در هنگام نوشتن این خبر، این جایزه توانسته به مرز ۱۸٫۵ میلیون دلار برسد. پول این جایزه با فروش آیتمی به نام Dota 2 International 2016 Battle Pass تامین می شود. به ازای به فروش رفتن هر Battle Pass، یک چهارم از ارزش مالی آن به مقدار این جایزه اضافه می شود.

سال قبل مقدار این جایزه به ۱۸,۴۲۹,۶۱۳ دلار رسید، بالاترین جایزه در تاریخ ورزش های الکترونیکی. تورنمنت اینترنشنال سال ۲۰۱۶ موفق شده که رکورد سال پیش را بشکند و به با ارزش ترین جایزه در میان تمامی تورنمنت های ورزش های الکترونیکی دست یابد.

لازم به ذکر است که مهلت سرمایه گذاری در جایزه اینترنشنال سال قبل، ۱۰۱ روز بود. اما امسال این مدت به ۷۰ روز کاهش یافته. به عبارتی والو موفق شده که در مدت زمانی کمتر، سرمایه بیشتری نسبت به سال قبل جمع آوری کند.

اینترنشنال ۲۰۱۶ در روز ۱۳ آگوست در سیاتل واشنگتن آغاز خواهد شد.

The post جایزه مسابقات سالانه دوتا ۲ بار دیگر رکورد شکنی کرد appeared first on دیجیاتو.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]