جزئیات قرارداد طارمی با پرسپولیس؛ این بار حق جدایی ندارد

۱۳۹۵-۰۵-۰۳
وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن بوشهری تیم فوتبال پرسپولیس قراردادی کمتر از یک میلیارد تومان با این تیم بسته است. به گزارش وبسایت نود، مهدی طارمی بعد از بازگشت از ریزه اسپور با باشگاه پرسپولیس قراردادی دو ساله و بدون قید و شرط امضا کرد. قرارداد طارمی با پرسپولیس 900 میلیون تومان است که با 100 میلیون تومان آپشن قابل افزایش ...

وبسایت رسمی برنامه نود – بازیکن بوشهری تیم فوتبال پرسپولیس قراردادی کمتر از یک میلیارد تومان با این تیم بسته است.

به گزارش وبسایت نود، مهدی طارمی بعد از بازگشت از ریزه اسپور با باشگاه پرسپولیس قراردادی دو ساله و بدون قید و شرط امضا کرد.

قرارداد طارمی با پرسپولیس ۹۰۰ میلیون تومان است که با ۱۰۰ میلیون تومان آپشن قابل افزایش است. نکته مهم در قرارداد طارمی برخلاف گذشته بدون قید و شرط بودن آن است و در سال دوم طارمی تنها در صورت موافقت باشگاه حق ترانسفر به باشگاه های خارجی را خواهد داشت.

بستن قرارداد دوساله پیشنهاد خود طارمی بوده و با این شرایط آقای گل سرخپوشان قید رفتن به لیگ های اروپایی و حتی عربی را زده. در واقع ماجرای انتقال نافرجام به ریزه اسپور حسابی طارمی را دلزده کرده و در حالی که او تا دو ماه پیش اصرار به بازی در یک لیگ اروپایی داشت و با دو باشگاه ترکیه ای و یونانی هم به توافق رسید در نهایت پشیمان شد و به ایران برگشت.

به این ترتیب طارمی دو سال تحت قرارداد باشگاه پرسپولیس خواهد بود و راهی برای جدایی از این تیم ندارد.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]