جلالی: امتیازگیری در لیگ سخت است

۱۳۹۵-۰۵-۱۶
وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت:تیم ها همه خوب هستند و به همین دلیل امتیاز گیری بسیار سخت است.به گزارش وبسایت نود ، مجید جلالی در نشست خبری پیش از دیدار با تراکتورسازی اظهار داشت: تیم ها همه خوب هستند و به همین دلیل امتیاز گیری بسیار سخت است ، لیگ پویا و خوبی خواهیم داشت. تراکتورسازی ...

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت:تیم ها همه خوب هستند و به همین دلیل امتیاز گیری بسیار سخت است.

به گزارش وبسایت نود ، مجید جلالی در نشست خبری پیش از دیدار با تراکتورسازی اظهار داشت: تیم ها همه خوب هستند و به همین دلیل امتیاز گیری بسیار سخت است ، لیگ پویا و خوبی خواهیم داشت. تراکتورسازی بازیکنان خوبی در اختیار دارد. با بازیکنان پیکان هم در مورد وظایفشان در این بازی صحبت کرده‌ایم. محرومی برای این بازی نداریم و ‌آرش برهانی تنها مصدوم است.

جلالی در مورد وقفه‌های زیاد در برنامه لیگ که باعث کاهش کیفیت لیگ می‌شود، تصریح کرد: مهم کیفیت مسابقات است. یک برگزاری مسابقه داریم که مسئولان برگزاری با ما صحبت کردند و دیدیم که راه چاره‌ای دیگری جز این برنامه نداریم. با توجه به لیگ قهرمانان آسیا و بازی‌های تیم ملی چاره‌ دیگری جز این برنامه نداشتیم و با این برنامه اجتناب ناپذیر شاید مصدومانی را تیم‌ها بدهند و شاید تاحدی کیفیت مسابقات پایین بیاید.

وی افزود: آسیب شناسی کرده‌ایم برای تیم و برنامه‌ خوبی با همکاری باشگاه در تعطیلات داریم. باشگاه پیکان یک باشگاه با ظرفیت در فوتبال ایران است و می‌خواهیم اثرگذار هم باشد.

سرمربی تیم پیکان هدف‌گذاری شما در لیگ چیست؟، گفت: مطمئن هستم که با سیاست و حمایت باشگاه هدف‌مان که ثبات تیم در لیگ برتر برسیم. اولویت ما گل نخوردن است و اینکه بتوانیم دروازه تیم را بسته نگه داریم. روز جمعه به مراتب بهتر از بازی اول بازی کردیم و فردا هم مقابل تراکتورسازی بهتر از بازی قبل بازی خواهیم کرد.

جلالی در مورد گفت: در لیگ برای تیمی مثل ما خیلی مهم است که گل نخوریم و بعد بتوانیم گلزنی هم بکنیم و این‌ها اولویت‌های ماست. مسلما از بخش حمله و فاز هجومی تیم غافل نشده‌ایم. ما اولویت‌مان کار دفاعی بوده و اکنون در خط حمله نیز تمرینات لازم را انجام داده‌ایم.

سرمربی پیکان در مورد شرایط زمین مسابقه ورزشگاه اختصاصی گفت: با بازیکنان تیم در این مورد صحبت کرده‌ام و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]