جلالی: به‌دنبال ثبات در لیگ برتر هستیم

۱۳۹۵-۰۵-۰۵
وبسایت رسمی برنامه نود -  سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران گفت: ما در فصل نخست حضور خود در لیگ برتر به دنبال بقا در لیگ برتر هستیم.  به گزارش وب سایت نود، مجید جلالی در کنفرانس پیش از بازی تیمش مقابل گسترش فولاد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با انرژی و امید زیاد لیگ شانزدهم را آغاز می‌کنیم اما مطمئناً کار ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران گفت: ما در فصل نخست حضور خود در لیگ برتر به دنبال بقا در لیگ برتر هستیم. 

به گزارش وب سایت نود، مجید جلالی در کنفرانس پیش از بازی تیمش مقابل گسترش فولاد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با انرژی و امید زیاد لیگ شانزدهم را آغاز می‌کنیم اما مطمئناً کار راحتی نداریم و همه تیم‌ها نیز همانند ما کار سختی را پیش رو خواهند داشت.

وی افزود: امسال می‌توانیم لیگی پویا و با کیفیت داشته باشیم چون بازیکنان در تیم‌های مختلف تقسیم شدند اما بازیکنان تیم ما نیز مطمئن باشند که ما تیم خوبی هستیم و می‌توانیم بازی‌های خوبی را از خود به نمایش بگذاریم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران خاطرنشان کرد: قرعه‌ای که در ابتدای لیگ به تیم ما خورده قرعه سختی است چون ما مجبوریم ۷ بازی بیرون از خانه انجام دهیم که این موضوع کار ما را سخت می‌کند اما می‌تواند یک فرصت خوب برای تیم‌مان باشد.

جلالی در مورد شناخت خود از تیم گسترش فولاد گفت: گسترش فولاد تیمی است که با کادر فنی خود امسال نیز پای به رقابت‌های لیگ برتر گذاشته و ما با توجه به شناختی که از مربیان این تیم داریم دیدارهای تدارکاتی پیش از فصل آنان را نیز آنالیز کردیم که امیدوارم امروز بتوانیم مقابل این تیم خوب کار کنیم.

وی تصریح کرد: همچنین شناختی که از بازیکنان جدید گسترش فولاد داریم می‌دانیم که اگر لحظه‌ای غفلت کنیم آنان می‌توانند تیم‌مان را در زمین مسابقه غافل‌گیر کنند.

سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران در مورد هدف‌گذاری تیمش برای لیگ شانزدهم گفت: مدیران باشگاه پیکان ذهنیت بدی نسبت به حضور قبلی‌شان در لیگ برتر داشتند و به همین دلیل این فصل تلاش می‌کنیم که برای ما فصل ثبات باشد.

جلالی تأکید کرد: امسال ما به دنبال بقا در لیگ برتر هستیم که امیدوارم این ثبات تا نیم‌فصل طول بکشد و در نیم‌فصل دوم به دنبال اهداف بزرگتری باشیم.

وی با اشاره به امکانات باشگاه پیکان خاطرنشان کرد: باشگاه پیکان از نظر مدیریت و امکانات شرایط خوبی دارد و همچنین درک متقابلی نیز از ما در این باشگاه صورت می‌گیرد.

سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران تصریح کرد: در فصل نقل و انتقالات هیچ‌وقت نمی‌توان به صددرصد خواسته‌های خود رسید اما با توجه به توانایی که داشتیم عملکرد خوبی در جذب بازیکنان از خود به ثبت رسانده‌ایم.

جلالی در مورد حضور ۳ نماینده از فوتبال آذربایجان در لیگ برتر گفت: آذربایجان برای فوتبال ایران ظرفیت‌های زیادی دارد اما وقتی ۳ تیم از این استان در لیگ برتر حضور پیدا می‌کنند باید حدود ۵ هزار بازیکن نیز در تیم‌های پایه آذربایجان حضور داشته باشند تا بتوانند در مواقع ضروری به کمک تیم بزرگسالان بیایند.

وی گفت: برای بازی فردا هیچ یکی از بازیکنانمان غایب نیستند و ما با تمامی نفرات به تبریز آمدیم و من امیدوارم یک فصل آرام و خوبی داشته باشیم و تضادی در فوتبالمان نبینیم.

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]