جماعتی: ناجوانمردانه بازی نکردیم/قصد وقت‌کشی هم نداشتیم

۱۳۹۵-۰۵-۱۱
وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن فولاد گفت: ما قصد وقت‌کشی نداشتیم و ناجوانمردانه هم بازی نکردیم.به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، مهرداد جماعتی پس از تساوی یک بر یک فولاد مقابل پرسپولیس اظهار داشت: من به جوانان تیم تبریک می‌گویم که عملکرد بسیار خوبی داشتند.وی در مورد اینکه هواداران پرسپولیس معتقد بودند فولادی‌ها وقت‌کشی می‌کنند، گفت: ما ...

وبسایت رسمی برنامه نود – بازیکن فولاد گفت: ما قصد وقت‌کشی نداشتیم و ناجوانمردانه هم بازی نکردیم.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، مهرداد جماعتی پس از تساوی یک بر یک فولاد مقابل پرسپولیس اظهار داشت: من به جوانان تیم تبریک می‌گویم که عملکرد بسیار خوبی داشتند.

وی در مورد اینکه هواداران پرسپولیس معتقد بودند فولادی‌ها وقت‌کشی می‌کنند، گفت: ما قصد وقت‌کشی نداشتیم و ناجوانمردانه هم بازی نکردیم. یک امتیاز حق ما بود.

بازیکن فولاد یادآور شد: اینگونه مسائل پس از بازی به وجود می‌آید. به هر حال نباید با اینگونه مسائل یک امتیاز ما را زیر سؤال ببرند.

وی در مورد شرایط آینده فولاد گفت: قطعا شرایط ما در آینده بهتر خواهد شد.

جماعتی در مورد اینکه آیا توپی که امید عالیشاه زده، به گل تبدیل شد یا خیر، گفت: من آن صحنه را ندیدم اما به هر حال داور گل اعلام نکرد.

وی درمورد اینکه آیا در صحنه‌ای که با بازیکن پرسپولیس برخورد کرده، پنالتی بوده یا خیر، گفت: من در آن صحنه با بازیکن پرسپولیس برخورد نکردم و فکر می‌کنم بوحمدان بود اما پنالتی هم رخ نداد. 

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]