جهانیان: حسنی خو مدیری خوشنام و کاربلد است/ از افشارزاده تجلیل می‌کنیم

۱۳۹۵-۰۵-۱۳
وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال می‌گوید مدیرعامل جدید این باشگاه از مدیران کاربلد کشور است.به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال شهاب جهانیان پس از پایان جلسه هیات مدیره این باشگاه گفت: ما از زحمات و تلاش‌های افشارزاده تقدیر می کنیم. ایشان برای باشگاه استقلال زحمات زیادی کشیدند و به زودی ...

وبسایت رسمی برنامه نود – رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال می‌گوید مدیرعامل جدید این باشگاه از مدیران کاربلد کشور است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال شهاب جهانیان پس از پایان جلسه هیات مدیره این باشگاه گفت: ما از زحمات و تلاش‌های افشارزاده تقدیر می کنیم. ایشان برای باشگاه استقلال زحمات زیادی کشیدند و به زودی مراسمی در اندازه شان و اعتبار ایشان برگزار می‌کنیم تا از او تجلیل به عمل آید.

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال در باره انتخاب حسنی خو به عنوان مدیر عامل باشگاه استقلال افزود: آقای حسنی خو از مدیران خوشنام و مطرح کشور هستند. با حکم وزیر محترم ورزش به عنوان عضو هیات مدیره اضافه شدند و در جلسه نیز به عنوان مدیرعامل پیشنهاد شدند و در نهایت با تصویب هیات مدیره به عنوان مدیرعامل باشگاه انتخاب شدند. ایشان از مدیران کاربلد و توانمند هستند و اطمینان داریم که به خوبی مسائل باشگاه را اداره می کنند.

جهانیان در پایان تصریح کرد: استقلال روز جمعه یک بازی خانگی با نفت آبادان دارد و ما از همه هواداران درخواست می‌کنیم که در ورزشگاه حاضر شوند و از تیم خود حمایت کنند تا استقلال بتواند اولین پیروزی فصل خود را به دست آورد.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]