جوان جویای نام رئال راه را برای جدایی ایسکو یا خامس باز می کند

۱۳۹۵-۰۵-۱۱
وبسایت رسمی برنامه نود - مارکو آسنسیو، هافبک مایورکایی رئال مادرید در اردوی پیش فصل عملکردی فراتر از حد انتظارات داشته تا برخی رسانه ها در مورد جدایی قریب الوقوع ایسکو یا خامس رودریگز گمانه زنی کنند. به گزارش وبسایت نود، آسنسیوی 21 ساله که یکی از آینده دار ترین بازیکنان فوتبال اسپانیاست در دو بازی مقابل چلسی و پاریسن ژرمن ...

وبسایت رسمی برنامه نود – مارکو آسنسیو، هافبک مایورکایی رئال مادرید در اردوی پیش فصل عملکردی فراتر از حد انتظارات داشته تا برخی رسانه ها در مورد جدایی قریب الوقوع ایسکو یا خامس رودریگز گمانه زنی کنند.

به گزارش وبسایت نود، آسنسیوی ۲۱ ساله که یکی از آینده دار ترین بازیکنان فوتبال اسپانیاست در دو بازی مقابل چلسی و پاریسن ژرمن عملکرد فوق العاده ای داشت تا در حالی که در آغاز تابستان بحث هایی در مورد رفتنش وجود داشت در حال حاضر شانس ماندنش در برنابئو قوت بگیرد.

آسنسیو فصل گذشته به صورت قرضی در اسپانیول حضور داشت که در کورنیا ال پرات هم عملکرد خوبی از خود ارائه داد اما مسئولان رئال چندان به حفظ وی با توجه به کم تجربه بودنش امید نداشتند. هافبک مایورکایی سخت تلاش می کند در رئال ماندنی شود و زیدان هم نسبت به حفظ وی چراغ سبز نشان داده است.  ماندن آسنسیو به معنی جدایی احتمالی یکی از میان ایسکو آلارکون و خامس رودریگز از رئال مادرید خواهد بود.

۱۱۴۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]