حاجیلو:۷ متر دروازه را گل نکردیم؛ مستحق باخت هم نبودیم

۱۳۹۵-۰۵-۰۵
وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست سایپا گفت: پرسپولیس در دیدار با سایپا باهوش‌تر بازی کرد و از موقعیت‌هایش بهره برد.به گزارش وبسایت نود ، اصغر حاجیلو درباره دیدار شب گذشته تیم‌های پرسپولیس و سایپا اظهارداشت: بازی خوب و زیبایی بود، پرسپولیس هم خوب بازی کرد. معتقدم که هر دو تیم بازی پایاپایی را به نمایش گذاشتند اما پرسپولیس پر مهره‌تر ...

وبسایت رسمی برنامه نود – سرپرست سایپا گفت: پرسپولیس در دیدار با سایپا باهوش‌تر بازی کرد و از موقعیت‌هایش بهره برد.

به گزارش وبسایت نود ، اصغر حاجیلو درباره دیدار شب گذشته تیم‌های پرسپولیس و سایپا اظهارداشت: بازی خوب و زیبایی بود، پرسپولیس هم خوب بازی کرد. معتقدم که هر دو تیم بازی پایاپایی را به نمایش گذاشتند اما پرسپولیس پر مهره‌تر بود و این موضوع اعتماد به نفس این تیم را بیشتر کرد.

وی ادامه داد: ما هم نشان دادیم که حرف برای گفتن زیاد داریم هرچند که در بازی‌های اول همه تیم‌ها سرد و سنگین هستند و دو تیم نیز انگار که پس از ۶-۵ بازی سنگین به میدان آمده بودند.

حاجیلو درباره اینکه آیا سایپا استحقاق باخت را داشت یا خیر، گفت: ما هم فرصت‌هایی را داشتیم اما مهاجم‌مان ۷ متر دروازه را نزد. بازی باید مساوی می‌شد و این نشان می‌دهد که پرسپولیس از فرصت‌هایش بهتر استفاده کرد و باهوش‌تر بود.

سرپرست سایپا درباره وضعیت فلاح‌زاده گفت: فلاح‌زاده وضعیتش خوب است و مشکلی ندارد.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]