حاج صفی ۴۸ ساعت تا امضای قرارداد/ سپاهان نزدیک شد، استقلال تلاش می کند

۱۳۹۵-۰۵-۰۹
وبسایت رسمی برنامه نود - بزرگترین چهره روزهای  آخر نقل و انتقالات طی دو سه روز آینده تیم جدید خود را انتخاب می کند، تیمی که از بین یکی دو گزینه داخل کشور. به گزارش وبسایت نود، احسان حاج صفی تصمیم نهایی خود را برای بازی در ایران گرفته و طی 48 ساعت آینده با یکی از دو باشگاه استقلال و سپاهان ...

وبسایت رسمی برنامه نود – بزرگترین چهره روزهای  آخر نقل و انتقالات طی دو سه روز آینده تیم جدید خود را انتخاب می کند، تیمی که از بین یکی دو گزینه داخل کشور.

به گزارش وبسایت نود، احسان حاج صفی تصمیم نهایی خود را برای بازی در ایران گرفته و طی ۴۸ ساعت آینده با یکی از دو باشگاه استقلال و سپاهان به توافق می رسد.

مدافع چپ تیم ملی طی روزهای اخیر بیشتر صحبت هایش را با باشگاه سابق خود انجام داده و سپاهانی ها خیلی به حضور او در تیمشان امیدوارند.

حاج صفی که با عبدالله ویسی برای حضور در این تیم صحبت کرده حتی چند روز در تمرینات سپاهان هم حاضر شده و خبر رسیده محرم نویدکیا هم از سوی سپاهانی ها برای راضی کردن حاج صفی به حضور در اصفهان وارد گود شده است.

از طرفی استقلالی ها تلاش می کنند این بازیکن را از حضور در سپاهان منصرف کنند و با توجه به مشکلات سمت چپ این تیم و موانعی که برای جدایی میلاد زکی پور از طرف نفت تهران ایجاد شده تنها گزینه باقی مانده آنها در سمت چپ امید نورافکن است.

محمودرضا فاضلی مدیربرنامه های حاج صفی در گفتگو با سایت برنامه نود درباره سرنوشت این بازیکن ملی پوش در فصل جاری گفت: احسان هنوز از باشگاه های خارجی پیشنهاد دارد و امکان این که لژیونر بماند منتفی نیست اما خود این بازیکن تصمیم گرفته امسال در فوتبال ایران به کار خود ادامه دهد.

وی ادامه داد: مذاکراتی از طرف دو باشگاه لیگ برتری با این بازیکن انجام گرفته و طی دو تا سه روز آینده تکلیف برای پیوستن به یکی از این دو تیم مشخص خواهد شد و قراردادش را امضا خواهد کرد.

سپاهانی ها با حضور فعال ویسی و نویدکیا مذاکرات خوبی با حاج صفی داشته اند و شجاع خلیل زاده هم تلاش زیادی می کند هم تیمی سابقش را راضی به حضور در جمع زردپوشان کند.

تنها مشکل سپاهان برای جذب حاج صفی توافق مالی است و این بازیکن هنوز با پیشنهاد مالی سپاهان موافقت نکرده است.

استقلالی ها هم بیکار ننشسته اند و گذشته از صحبت های منصوریان با او و تشویق به حضور در استقلال در سال مسابقات مقدماتی جام جهانی، امید ابراهیمی هم از رفاقت خود با حاج صفی استفاده کرده تا حاج صفی از خیر پیشنهاد سپاهان بگذرد و راهی پایتخت شود. مانع بزرگ استقلالی ها انتشار هزینه های قرارداد فصل جدید این تیم است که اضافه شدن یک قرارداد سنگین دیگر می تواند کار را برایشان سخت تر کند.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]