حاشیه دیدار استقلال خوزستان و استقلال / نور لیزر در چشم رحمتی و پاره شدن تور دروازه استقلال

۱۳۹۵-۰۵-۱۰
وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع یک میلیارد و 100 میلیونی استقلال امروز از روی سکوها مسابقه تیمش را تماشا می‌کند.به گزارش وبسایت نود، دیدار تیم‌های استقلال خوزستان و استقلال تهران در حالی برگزار می‌شود که علیرضا منصوریان به دلیل همرنگ بودن لباسش با بازیکنان با تذکر داور چهارم مجبور شد کاور دیگری بپوشد. جالب اینجاست که سرمربی استقلال حتی با ...

وبسایت رسمی برنامه نود – مدافع یک میلیارد و ۱۰۰ میلیونی استقلال امروز از روی سکوها مسابقه تیمش را تماشا می‌کند.

به گزارش وبسایت نود، دیدار تیم‌های استقلال خوزستان و استقلال تهران در حالی برگزار می‌شود که علیرضا منصوریان به دلیل همرنگ بودن لباسش با بازیکنان با تذکر داور چهارم مجبور شد کاور دیگری بپوشد. جالب اینجاست که سرمربی استقلال حتی با وجود پوشیدن کاور هم لباسی همرنگ لباس کمک‌داور به تن دارد.

* امین حاج‌محمدی و یعقوب کریمی دو بازیکن استقلال از روی سکوها بازی را تماشا می‌کنند. جالب اینجاست که طی روزهای گذشته انتقادات زیادی بابت قرارداد یک میلیارد و ۱۰۰ میلیونی مدافع آبی‌پوشان صورت گرفته است.

* هواداران استقلال خوزستان هر بار که مهدی رحمتی صاحب توپ می‌شود نسبت به وی واکنش نشان می‌دهند. آنها حتی با نور لیزر از دروازه‌بان استقلال استقبال کردند.

* سیروس پورموسوی مربی استقلال خوزستان که لباسی تقریبا لیمویی رنگ به تن داشت مجبور شد به دلیل گرمای هوا پیراهن خود را تعویض کند.

* دردقیقه ۲۵ بازی و بعد از گل استقلال خوزستان تور دروازه‌ استقلال تهران پاره شد که این موضوع با تدبیر مسئولان برگزاری بازی مرتفع گردید.

* در طول نیمه اول چندین و چند بار شعارهایی علیه علیرضا منصوریان سر داده شد که پورموسوی و پورکیانی بارها به سمت تماشاگران رفته و از آنها خواستند علیه منصوریان شعار ندهند.

* بعداز گل استقلال خوزستان تماشاگران دومین نارنجک را به زمین پرتاب کردند.

نیمه اول مسابقه با یک گل به سود استقلال خوزستان به پایان رسید.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]