حاشیه دیدار استقلال – نفت آبادان / کنعانی را به ورزشگاه راه ندادند !

۱۳۹۵-۰۵-۱۵
وبسایت رسمی برنامه نود -  در فاصله کمتر از یک ساعت و نیم تا آغاز دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و صنعت نفت آبادان حدود پنج هزار نفر در ورزشگاه آزادی حضور دارند.به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، تیم فوتبال استقلال در هفته سوم لیگ برتر از ساعت 20:30 امشب (جمعه) برای نخستین‌بار در فصل جاری در حضور هوادارانش ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  در فاصله کمتر از یک ساعت و نیم تا آغاز دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و صنعت نفت آبادان حدود پنج هزار نفر در ورزشگاه آزادی حضور دارند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، تیم فوتبال استقلال در هفته سوم لیگ برتر از ساعت ۲۰:۳۰ امشب (جمعه) برای نخستین‌بار در فصل جاری در حضور هوادارانش به مصاف صنعت نفت آبادان خواهد رفت. حواشی پیش از آغاز این بازی به شرح زیر است:

* در حالی که کمتر از یک ساعت و ۳۰ دقیقه به آغاز این دیدار باقی مانده حدود پنج هزار نفر در ورزشگاه آزادی حضور دارند و به‌شدت علیرضا منصوریان و استقلال را مورد تشویق قرار می‌دهند. آنها همچنین علیه پرسپولیس شعار دادند.

* صندلی‌گذاری پشت دروازه ضلع شمالی ورزشگاه آزادی به پایان رسیده است، اما هنوز قسمت‌های زیادی از ورزشگاه بدون صندلی است.

* محمدحسین کنعانی‌زادگان، مدافع استقلال که به‌دلیل مصدومیت مدتی دور از میادین خواهد بود به همراه برادرش قصد ورود به ورزشگاه را داشت، اما حراست ورزشگاه در ابتدا اجازه ورود به این بازیکن و برادرش را نمی‌داد که همین مسئله باعث دلخوری مدافع استقلالی‌ها شد.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]