حاشیه دیدار استقلال – نفت تهران / اعتراض منصوریان به مدافع استقلال

۱۳۹۵-۰۵-۰۴
وبسایت رسمی برنامه نود - هوادار جانباز تیم فوتبال پرسپولیس به‌همراه تصویری از علی دایی برای تماشای دیدار استقلال - نفت تهران به ورزشگاه آزادی آمده بود. به گزارش وبسایت نود ،  تیم‌های فوتبال استقلال و نفت تهران در هفته نخست لیگ برتر در حالی به مصاف هم رفتند که با حکم کمیته انضباطی این دیدار بدون تماشاگر برگزار شد. بخشی ...

وبسایت رسمی برنامه نود – هوادار جانباز تیم فوتبال پرسپولیس به‌همراه تصویری از علی دایی برای تماشای دیدار استقلال – نفت تهران به ورزشگاه آزادی آمده بود.

به گزارش وبسایت نود ،  تیم‌های فوتبال استقلال و نفت تهران در هفته نخست لیگ برتر در حالی به مصاف هم رفتند که با حکم کمیته انضباطی این دیدار بدون تماشاگر برگزار شد. بخشی از حواشی این دیدار به شرح زیر است:

* در بین دو نیمه مسئولان باشگاه نفت تهران به‌همراه علی دایی و برخی از مسئولان سازمان لیگ از جواد نکونام، کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان تقدیر کردند.  نکونام چند روز پیش از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

* مارکار آقاجانیان، دستیار کارلوس کی‌روش در ورزشگاه حضور دارد و این دیدار را از نزدیک نظاره‌گر است.

* در یک صحنه محمدحسین کنعانی‌زادگان مرتکب اشتباه شد که علیرضا منصوریان با فریاد به این بازیکن اعتراض کرد.

* هوادار جانباز پرسپولیسی که به‌دلیل ممانعت حراست ورزشگاه آزادی نتوانسته بود وارد ورزشگاه شود، در بین دو نیمه در حالی که تصویر علی دایی را در دست داشت، وارد ورزشگاه شد، اما به او اجازه قرار گرفتن در کنار زمین را ندادند. این فرد اعلام کرد که ساعت زیادی را پشت در مانده و هیچ‌کس به او توجهی نکرده است.

خبرنگاران به علت گرمای زیاد جایگاه خبرنگاران به مسئولان این جایگاه اعتراض کردند.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]