حاشیه دیدار سایپا – پرسپولیس / همچنان از تبلیغات خبری نیست

۱۳۹۵-۰۵-۰۵
وبسایت رسمی برنامه نود -  برخلاف ادعای مسئولان سازمان لیگ برای دیدار سایپا - پرسپولیس هم به مانند دیدارهای روز گذشته خبری از تبلیغات دور زمین نیست.به گزارش وبسایت نود ،  دیدار سایپا - پرسپولیس در حالی از ساعت 20:45 امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه تختی آغاز خواهد شد که قبل از این مسابقه حواشی روی سکوها و بیرون ورزشگاه رقم خورد. ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  برخلاف ادعای مسئولان سازمان لیگ برای دیدار سایپا – پرسپولیس هم به مانند دیدارهای روز گذشته خبری از تبلیغات دور زمین نیست.

به گزارش وبسایت نود ،  دیدار سایپا – پرسپولیس در حالی از ساعت ۲۰:۴۵ امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه تختی آغاز خواهد شد که قبل از این مسابقه حواشی روی سکوها و بیرون ورزشگاه رقم خورد. بخشی از حواشی و اتفاقات پیش از آغاز دیدار سایپا – پرسپولیس در زیر می‌آید:

* از ساعت ۱۸:۳۰ هواداران وارد ورزشگاه شدند. هجوم یکباره آنها به سمت ورزشگاه باعث شد ترافیک شدیدی بین خیابان‌های اطراف ورزشگاه به‌وجود بیاید.

* مأموران نیروی انتظامی از خبرنگاران درخواست کارت جدید سازمان لیگ را داشتند، اما بعد از توضیحات ارائه شده از سوی خبرنگاران پذیرفتند که کارت‌های جدید سازمان هنوز صادر نشده است.

* تا ساعت ۱۹:۳۰ حدود ۱۲ هزار تماشاگر در ورزشگاه تختی حضور داشتند.

* بلندگوی ورزشگاه از ساعت ۱۹ انواع موزیک‌های شاد را برای هواداران پخش کرد و آنها را به وجد آورد.

* با وجود اینکه گفته می‌شد در بازی امروز سایپا و پرسپولیس تبلیغات دور زمین وجود خواهد داشت، اما همچنان خبری از تبلیغات دور زمین نیست و تابلوها فقط به شعارهای فرهنگی اختصاص دارد.

* اعضای تیم داوری ساعت ۱۹:۲۰ از زمین و خطوط آن بازدید کردند.

* همچنان بر تعداد تماشاگران افزوده می‌شود و هواداران با نظم و انضباط خوبی وارد ورزشگاه می‌شوند.

* حضور برانکو ودستیارانش در زمین باعث شد سکوها منفجر شود. آنها از زمین بازدید کرده و داخل رختکن شدند.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]