حاشیه دیدار پیکان ـ صبا / برهانی مصدوم شد

۱۳۹۵-۰۵-۱۰
وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم فوتبال پیکان در چارچوب دیدار مقابل صبا در هفته دوم لیگ برتر در دقیقه ۳۳ مصدوم شد و از زمین مسابقه بیرون رفت.  به گزارش وبسایت نود ، دیدار تیم‌های فوتبال پیکان و صبا در چارچوب هفته دوم لیگ برتر عصر امروز از ساعت 20 و 35 دقیقه در ورزشگاه شهدای شهرقدس با حضور ...

وبسایت رسمی برنامه نود – بازیکن تیم فوتبال پیکان در چارچوب دیدار مقابل صبا در هفته دوم لیگ برتر در دقیقه ۳۳ مصدوم شد و از زمین مسابقه بیرون رفت.

 به گزارش وبسایت نود ، دیدار تیم‌های فوتبال پیکان و صبا در چارچوب هفته دوم لیگ برتر عصر امروز از ساعت ۲۰ و ۳۵ دقیقه در ورزشگاه شهدای شهرقدس با حضور حدود ۱۰۰ هوادار آغاز شد که در پایان نیمه نخست دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند. دو گل این دیدار از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید.

* آرش برهانی در دقیقه ۳۳ از ناحیه پا دچار مصدومیت شد که جای خود را به بهادر عبدی داد.

* در جریان نیمه نخست بین هواداران دو تیم درگیری روی سکوها رخ داد که باعث دستگیری تعدادی از نفرات توسط مأموران نیروی انتظامی شد.

* دن گاسپار و داکوروز دستیاران کارلوس کی‌روش و محمد شیعی مدیرعامل باشگاه پیکان به همراه محمدرضا کشوری‌فرد مدیرعامل باشگاه صبا در جایگاه ویژه حضور دارند و بازی را از نزدیک تماشا می‌کنند.

۲۰۲۰
لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]