حاشیه دیدار گسترش فولاد – پرسپولیس / جشن و پایکوبی در رختکن پرسپولیس

۱۳۹۵-۰۵-۱۶
وبسایت رسمی برنامه نود -  بازیکنان پرسپولیس پس از برتری مقابل گسترش فولاد به جشن و پایکوبی در رختکن پرداختند.به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس از برتری مقابل تیم گسترش فولاد تبریز به سمت سکوی هواداران‌شان رفتند و از آنها تشکر کردند و بلافاصله پس از آن راهی رختکن شدند. بازیکنان در رختکن هم ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  بازیکنان پرسپولیس پس از برتری مقابل گسترش فولاد به جشن و پایکوبی در رختکن پرداختند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس از برتری مقابل تیم گسترش فولاد تبریز به سمت سکوی هواداران‌شان رفتند و از آنها تشکر کردند و بلافاصله پس از آن راهی رختکن شدند. بازیکنان در رختکن هم مشغول جشن و پایکوبی شدند.

* هواداران پرسپولیس با گذشت دقایقی پس از پایان بازی در ورزشگاه باقی ماندند و تیم‌شان را تشویق کردند.

* در دقایق پایانی بازی میزان شعارهای تند و فحاشی علیه بازیکنان پرسپولیس تشدید شد.

* مهدی طارمی، مهاجم پرسپولیس به محض اتمام بازی به سمت هوادار معلول این تیم در کنار نیمکت رفت و با این هوادار عکس سلفی گرفت.

* محمد نصرتی، بازیکن پیشین پرسپولیس و مدافع مصدوم کنونی گسترش فولاد در ورزشگاه حاضر بود و از سکوها این بازی را تماشا می‌کرد.

* محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه گسترش فولاد به همراه اعضای هیئت مدیره و همچنین غلامرضا سمندر، مدیرعامل باشگاه از جایگاه ویژه مشغول تماشای بازی بودند.

* وقتی داور در سوت خود به نشانه پایان بازی دمید، بازیکنان پرسپولیس به سمت نیمکت تیم خود رفتند و برانکو اعضای کادر فنی تیم را در آغوش گرفت.

* هواداران پرسپولیس با تدابیر امنیتی از ورزشگاه خارج شدند.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]