حاشیه مراسم رونمایی پیراهن تراکتورسازی /ناراحتی خبرنگاران از رفتارهای مجری مراسم

۱۳۹۵-۰۵-۰۲
وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در صحبت‌های خود در مراسم رونمایی از پیراهن تراکتورسازی اعلام کرد این باشگاه متعلق به کل ایران است.به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس،‌مراسم رونمایی از پیراهن تراکتورسازی امشب از ساعت 20 در سالن پورشریفی تبریز آغاز شده است.*سالن به طور کامل پر است و حدود 6 هزار هوادار تبریزی در ...

وبسایت رسمی برنامه نود – مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در صحبت‌های خود در مراسم رونمایی از پیراهن تراکتورسازی اعلام کرد این باشگاه متعلق به کل ایران است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس،‌مراسم رونمایی از پیراهن تراکتورسازی امشب از ساعت ۲۰ در سالن پورشریفی تبریز آغاز شده است.

*سالن به طور کامل پر است و حدود ۶ هزار هوادار تبریزی در آن حضور دارند.

*شهاب عباسی کارگردان برنامه خندوانه به همراه مجتبی ساعی کار اجرای مراسم را بر عهده دارند.

*مصطفی آجورلو مدیرعامل تراکتورسازی در ابتدای مراسم در سخنرانی خود اعلام کرد با وجود تلاش‌های زیادی که ارگان‌های مختلف انجام دادند متأسفانه تمام این زحمات به سنگ خورد و باید در خارج از تبریز به میدان برویم. ما متوجه شدیم تراکتورسازی متعلق به ایران است و تبریز، زنجان، همدان، قزوین، ارومیه، تهران و سراسر ایران هواداران ما را تنها نمی گذارند.

وی افزود: در اولین بازی در کرج به میدان می‌رویم و هواداران ورزشگاه را پر می‌کنند. امسال تراکتورسازی دهه ۷۰ را نشان می‌دهیم تا تیم ملی بار دیگر بازیکنانش را اکثرا نفرات آذربایجانی تشکیل دهند. شما می‌دانید در عرض دو ماه چه شور و نشاطی در سطح تبریز به وجود آمده و این مسئله ما را خوشحال می کند.

*ساعی مجری مراسم با حرکات  دست خود هواداران را تهییج به تشویق می‌کرد که این مسئله به مذاق خبرنگاران تبریزی خوش نیامد و آنها معتقد بودند مجری نباید رفتارهای یک مشوق را داشته باشد.

 

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]