حسن زاده: بازیکنان نباید به درگیری‌ها دامن بزنند

۱۳۹۵-۰۵-۰۶
وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس کمیته انضباطی درباره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال در هفته اول و اتفاقاتی که در برخی از بازی‌ها رخ داد، توضیحاتی ارایه کرد.به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، اسماعیل حسن زاده - رئیس کمیته انضباطی گفت: خوشبختانه هفته اول رقابت‌های لیگ برتر آنطور که از نظر انضباطی پیش بینی می‌شد، به ...

وبسایت رسمی برنامه نود – رئیس کمیته انضباطی درباره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال در هفته اول و اتفاقاتی که در برخی از بازی‌ها رخ داد، توضیحاتی ارایه کرد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، اسماعیل حسن زاده – رئیس کمیته انضباطی گفت: خوشبختانه هفته اول رقابت‌های لیگ برتر آنطور که از نظر انضباطی پیش بینی می‌شد، به نحو شایسته و مطلوبی برگزار شد و به جز دو مورد کوچک در دو مسابقه، مابقی رقابت‌های لیگ بدون هیچ نکته انضباطی برگزار شد که رای‌ها را صادر و ابلاغ می کنیم.
وی در ادامه بیان کرد: با توجه به تقسیم کاری که انجام شد و هماهنگی‌های لازم با سازمان لیگ و ناظرین مسابقات، از این پس در کمترین ساعات ممکن، گزارشات مقامات رسمی منعکس می شود و در کمترین زمان، آراء مربوط به حوادث مسابقات را صادر می‌کنیم.
وی در ادامه خاطر نشان کرد: غیر از سه تیم استان آذربایجان شرقی، که کلاس‌های آموزشی انضباطی خود را برگزار کرده‌اند، هنوز برنامه آموزشی ۱۳ تیم دیگر ابلاغ نشده است و به محض ابلاغ کلاس‌های آموزشی انضباطی برای تیم های لیگ برتری نیز برگزار می شود. بر همین اساس از رئیس هیات فوتبال آذربایجان شرقی و همکاران ایشان تشکر می کنیم که مقدمات برپایی کلاس آموزشی انضباطی را زودتر از استانهای دیگر فراهم کردند.

رئیس کمیته انضباطی ادامه داد: با توجه به اینکه شخصا و برخی از همکاران انضباطی، مسابقات را از رسانه ها دنبال کردیم، در برخی از صحنه‌ها شاهد بودیم که بعضی از بازیکنان رفتارهایی صورت گرفت که گاهی در اعتراض با تصمیم داور و یا برخورد با بازیکنان تیم مقابل دست به رفتار غیر روزشی می زنند که از همین طریق اعلام می کنم با توجه به ظرفیت آیین نامه و اختیارات قانونی انضباطی در تنبیه اینگونه از بازیکنانی که رفتارهای ناشایست دارند، اعلام می‌کنم چنانچه رفتار آنها از چشم داور دور بماند و با تصمیم انضباطی داور (کارت زرد و قرمز) هم مواجه نشوند، کمیته انضباطی پس از احراز تخلفات آنها، با بازیکنان برخورد لازم را انجام می دهد. به دلیل اینکه در هفته اول هستیم اسامی بازیکنانی که در مسابقه استقلال با نفت، پرسپولیس و سایپا، استقلال خوزستان و تراکتورسازی تبریز اینگونه رفتارها را داشته‌اند، اعلام نمی‌کنیم اما اگر از این پس برخی از بازیکنان رفتارهایی داشته باشند و تکرار کنند و مخصوصا اینکه به درگیری‌ها دامن بزنند یا به تصمیمات داور اعتراض کنند، حتما با تنبیهات جدید مواجه خواهند شد.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]