حمدی‌نژاد: مگر حقوق مدیران فدراسیون افشا می‌شود که برای بازیکنان را افشا می‌کنند

۱۳۹۵-۰۵-۱۱
وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع نفت تهران نسبت به افشای رقم قرارداد بازیکنان فوتبال انتقاد کرد.به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، وحید حمدی‌نژاد در پایان دیدار تیمش با سپاهان گفت: بازیکن سپاهان زرنگی کرد و پنالتی گرفت هرچند که پنالتی نبود و پشت 18 خطا انجام شد.وی در مورد نتیجه بازی گفت: شکست مقابل سپاهان عادلانه نبود ...

وبسایت رسمی برنامه نود – مدافع نفت تهران نسبت به افشای رقم قرارداد بازیکنان فوتبال انتقاد کرد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، وحید حمدی‌نژاد در پایان دیدار تیمش با سپاهان گفت: بازیکن سپاهان زرنگی کرد و پنالتی گرفت هرچند که پنالتی نبود و پشت ۱۸ خطا انجام شد.

وی در مورد نتیجه بازی گفت: شکست مقابل سپاهان عادلانه نبود چرا که در نیمه اول بازی متعادل بود و قبل از پنالتی هم داور باید یک خطا برای نفت می‌گرفت. در نیمه دوم حریف در لاک دفاعی فرو رفته و به ضدحملات دل‌خوش کرد اما ما هرچه فشار آوردیم توپ‌هایمان گل نشد.

حمدی‌نژاد درباره افشای قرارداد بازیکنان فوتبال گفت: من از شما می‌پرسم مگر کسی می‌داند که شما چقدر حقوق می‌گیرید؟ در این هنگام خبرنگار گفت، کسی نمی‌داند اما مگر شما نمی‌دانستی که یک بند در قراردادت هست که سازمان لیگ می‌تواند رقم قراردادت را افشا کند که حمدی‌نژاد دوباره پاسخ داد این موضوع را نمی‌دانستم اما اگر هم باشد به نظرم حرفه‌ای نیست. من دقت نکرده بودم و الان به منزل می‌روم و دوباره قراردادم را می‌بینم. اما اگر چنین بندی باشد حق داشته‌اند رقم‌ها را افشا کنند.

مدافع نفت تهران افزود: اگر فوتبال حرفه‌ای است این کارها درست نیست چون مقیاس لیگ ما پول بازیکنان است و اگر یک بازیکن پول کمتری بگیرد انگار بازیکن خوبی نیست.

وی گفت: اما مگر حقوق مدیران فدراسیون اعلام می‌شود که حقوق ما را افشا می‌کنند. اگر این کار حرفه‌ای است چرا فقط برای ما اعلام می‌شود و برای مدیران افشا نمی‌شود. به نظرم اگر این کار خوب است باید برای همه افشاگری شود.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]