حیدری: خط دفاع استقلال بهترین خط دفاع لیگ می‌شود/ شرمنده هواداران هستیم

۱۳۹۵-۰۵-۱۵
وبسایت رسمی برنامه نود -  مدافع - هافبک تیم فوتبال استقلال معتقد است خط دفاع این تیم بهترین خط دفاعی‌ لیگ می‌شود.به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، خسرو حیدری پس از باخت 2 بر یک مقابل صنعت نفت آبادان گفت: ما مالک توپ و میدان بودیم و خیلی خوب کار کردیم، تیم صنعت نفت بر روی دروازه ما ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  مدافع – هافبک تیم فوتبال استقلال معتقد است خط دفاع این تیم بهترین خط دفاعی‌ لیگ می‌شود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، خسرو حیدری پس از باخت ۲ بر یک مقابل صنعت نفت آبادان گفت: ما مالک توپ و میدان بودیم و خیلی خوب کار کردیم، تیم صنعت نفت بر روی دروازه ما به غیر از صحنه‌های گل موقعیتی نداشت. هنگامی که یک بر صفر جلو بودیم، موقعیت‌های زیادی داشتیم و باید از آنها بهتر استفاده می‌کردیم. چند دقیقه بازیکنان از بازی غافل شدند و متاسفانه گل بچه‌گانه‌ای خوردیم اما قول می‌دهم روز به روز بهتر شویم.

وی در خصوص حضور هواداران در ورزشگاه گفت: دست همه هواداران را می‌بوسم  ما شرمنده همه آنها شدیم. سال ۸۷ و با آقای قلعه‌نویی شرایطی همانند امسال را تجربه کردیم و تا رده هفدهم نیز تنزل کردیم اما بعد از آن همه تیم‌ها را بردیم این تیم هم مانند همان تیم سال ۸۷ است و قول می‌دهم تیم خوبی شویم.

حیدری در پاسخ به این سوال که آیا به دلیل فشار بدنسازی گل‌های بدی می‌خورید، تصریح کرد: فشار بدنسازی در هفته‌های ابتدایی لیگ وجود دارد اما ما هفته به هفته بهتر می‌شویم، این بازی مشکل بدنسازی خاصی نداشتیم و باید از موقعیت‌ها استفاده می‌کردیم.

مدافع هافبک تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه تعویض یک بازیکن به عهده مربی است، گفت: به تعویض اعتراضی ندارم چرا که یک مربی مطابق با تاکتیک خود دست به تعویض می‌زند. حالا که باختیم همه بازیکنان، مربیان و به طور کلی از کوچک تا بزرگ تیم مقصر هستند.

وی در واکنش به اینکه منصوریان به تعویض اشتباه خود اعتراف کرد، تصریح کرد: من نمی‌دانم آقای منصوریان در مورد کدام تعویض صحبت کرده‌اند. بازیکنان جدیدی به تیم آمدند و اگر تجربه لازم داشتند ما برنده این بازی بودیم. اعتقاد دارم اگر در دقایق پایانی به خوبی حفظ توپ می‌کردیم برنده این دیدار ما بودیم.

حیدری در پاسخ به این پرسش که آیا به منصوریان در مورد خط دفاعی مشورت می‌دهد یا خیر، گفت: امروز خط دفاع ما روز خوبی را پشت سر گذاشت، تیم صنعت نفت موقعیت خاصی به جز دو صحنه گل نداشت. خط دفاع ما بهترین خط دفاع در لیگ برتر می‌شود و من آینده این تیم را روشن می‌بینم، به آقای منصوریان نیز در مورد خط دفاع مشورت ندادم و خود ایشان به تدریج بازیکنان را می‌شناسد.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]