خاویر هرناندز احتمال جدایی از بایر لوکوزن را رد نکرد

۱۳۹۵-۰۵-۱۴
وبسایت رسمی برنامه نود - خاویر هرناندز، مهاجم مکزیکی تیم بایر لورکوزن احتمال جدایی از این تیم در تابستان امسال را رد نکرد. به گزارش وب سایت نود، ملی پوش مکزیکی و بازیکن سابق تیم های منچستر یونایتد و رئال مادرید، فصل گذشته عملکرد درخشانی در بوندس لیگا داشت و در تمامی رقابت ها 26 گل برای لورکوزن به ثمر رساند. اما ...

وبسایت رسمی برنامه نود – خاویر هرناندز، مهاجم مکزیکی تیم بایر لورکوزن احتمال جدایی از این تیم در تابستان امسال را رد نکرد.

به گزارش وب سایت نود، ملی پوش مکزیکی و بازیکن سابق تیم های منچستر یونایتد و رئال مادرید، فصل گذشته عملکرد درخشانی در بوندس لیگا داشت و در تمامی رقابت ها ۲۶ گل برای لورکوزن به ثمر رساند. اما علی رغم این درخشش، مهاجم ۲۸ ساله در مصاحبه با Kicker احتمال جدایی از این تیم را رد نکرد:

در فوتبال هیچوقت نمی دانید که چه اتفاقی می افتد. در سال های گذشته من تجربه ترک باشگاه در آخرین روز نقل و انتقالات را داشته ام. تصور می کردم که در مادرید خواهم ماند و تصور می کردم که در منچستر نیز می مانم اما در نهایت به لورکوزن پیوستم. این به من انگیزه می دهد که مورد توجه باشگاه های دیگر قرار بگیرم.

۱۷۷۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]