خطیبی: همه دوست دارند هر ۳ تیم تبریزی موفق باشند

۱۳۹۵-۰۵-۱۰
وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی ماشین سازی گفت: من خوشحالم که پس از ۲۱ سال حضور در لیگ برتر توانستم با برد شروع کنیم و این کار بزرگی است.به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس رسول خطیبی در نشست خبری قبل از دیدار با گسترش فولاد اظهار داشت: از اینکه یک بار دیگر در شهر خودم هستم خوشحالم. ...

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی ماشین سازی گفت: من خوشحالم که پس از ۲۱ سال حضور در لیگ برتر توانستم با برد شروع کنیم و این کار بزرگی است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس رسول خطیبی در نشست خبری قبل از دیدار با گسترش فولاد اظهار داشت: از اینکه یک بار دیگر در شهر خودم هستم خوشحالم. ضمن اینکه در بازی اول در هوای گرم آبادان بازی خوبی کردیم. به نظرم تیم‌ها در هفته‌های اول شناخت کمی از هم دارند و تا هفته‌های سوم و چهارم زمان می‌برد تا از هم شناخت پیدا کنند اما من خوشحالم که پس از ۲۱ سال حضور در لیگ برتر توانستم با برد شروع کنیم و این کار بزرگی است.

خطیبی ادامه داد: بازی با نفت تمام شد و هدفمان برای بازی‌های بعدی است و امیدوارم در نهایت بتوانیم به آن هدفی که پیش بینی کردیم و در هیات مدیره تصویب شده در پایان فصل برسیم. خوشحالم که مدیرعامل و هیات مدیره ورزش دوستی داریم و خودم نیز آدم بلندپروازی هستم و امیدوارم امسال هم بتوانیم از رتبه‌ای که مدنظر هیات مدیره هست نیز بالاتر قرار بگیریم.

وی در مورد حضور تیموریان و فرناندز گلر اسپانیایی در ماشین سازی گفت: این دو بازیکن به نسبت بقیه دیرتر اضافه شدند هرچند که هر دو در تمرینات حضور دارند و باید ببینیم برای فردا از لحاظ بدنی تا چه حد می‌توان روی آنها حساب کرد.

خطیبی در مورد ورزشگاه میزبان ماشین سازی گفت: بارها گفته‌ام که برای هواداران ما ورزشگاه فرق نمی‌کند و در هر ورزشگاهی که بازی کنیم آنها می‌آیند و البته، باشگاه ورزشگاه یادگار را برای ما معرفی کرده اما با توجه به شرایط این ورزشگاه در هفته دوم که میزبان هستیم نمی‌توانیم بازی‌مان را آنجا برگزار کنیم ولی خوشبختانه در هفته‌های اول بیشتر مهمان هستیم و به نوعی در زمین خودمان بازی نمی‌کنیم. با این حال برای بازی فردا برای سه امتیاز به میدان می‌رویم.

سرمربی سابق تراکتورسازی درباره اتفاقاتی که فصول گذشته همراه با این تیم داشته است گفت: نیازی نمی‌بینم در این مورد صحبت کنم ولی همه شاهد هستند که این اتفاقات در فصل‌های قبل بین مدیران و کادر فنی جریان داشته است. البته حرفهای من برای پیشرفت فوتبال آذربایجان است.

وی ادامه داد:  امسال از هیات مدیره گرفته تا کادر فنی در ماشین سازی همه بومی هستند و این درحالی است که سالهای قبل این طور نبوده ضمن اینکه هدف من این است که با این جوانان بومی آینده نگری خوبی داشته باشیم. در این خصوص آینده همه چیز را روشن می‌کند.

خطیبی در مورد گسترش فولاد گفت: من با گسترش زندگی کردم و آنها مجموعه قوی دارند و آنجا را خانه خودم می‌دانم. گسترش یکی از باشگاه های فوق العاده ایران است و ممنونم از اینکه اجازه دادند در زمینشان بازی کنم. درست است که دیدار فردا یک بازی رسمی است اما امیدوارم خوب و بدون حاشیه انجام شود و تماشاگران هم لذت ببرند.

وی در مورد انتشار قراردادها گفت: با این کار هم موافقم و هم مخالف. بازیکنان ما که هم زیر یک میلیارد می‌گیرند اما اگر یک بازیکن قراردادش بالای یک میلیارد باشد و عملکرد خوبی نداشته باشد مورد انتقاد شدید قرار می‌گیرد که از این جهت خوب نیست اما همین که قراردادها شفاف سازی می‌شوند خوب است.

خطیبی گفت: اینجا تبریز است و همه دوست دارند هر سه تیم تبریزی موفق شوند اما عده ای جوان هستند و بی تجربگی می‌کنند و شرایط تیم‌های تبریزی را با استقلال و پرسپولیس یکسان می‌دانند.

وی در پایان از مسئولان اداره ورزش تبریز به خاطر اینکه چمن ایده‌آل و مناسبی را برای ورزشگاه یادگار در نظر گرفته‌اند تشکر و قدردانی کرد.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]