خوردبین: استحقاق برد مقابل گسترش فولاد را داشتیم

۱۳۹۵-۰۵-۱۶
وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست تیم پرسپولیس گفت: امروز استحقاق برد مقابل گسترش فولاد را داشتیم هرچند که موقعیت‌های گل زیادی را از دست دادیم.به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، محمود خوردبین در مورد پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل گسترش فولاد تبریز اظهارداشت: امروز بازی خوبی را مقابل حریف تبریزی انجام دادیم اما باید بگویم گسترش ...

وبسایت رسمی برنامه نود – سرپرست تیم پرسپولیس گفت: امروز استحقاق برد مقابل گسترش فولاد را داشتیم هرچند که موقعیت‌های گل زیادی را از دست دادیم.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، محمود خوردبین در مورد پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل گسترش فولاد تبریز اظهارداشت: امروز بازی خوبی را مقابل حریف تبریزی انجام دادیم اما باید بگویم گسترش فولاد واقعاً تیم خوبی است و سال گذشته هم ما را خیلی اذیت کرد.

وی ادامه داد: ما امروز استحقاق برد داشتیم و خوشحالم که برنده شدیم. این را هم در نظر داشته باشید که ما در بازی امروز گل‌های زیادی را خراب کردیم اما با همه این تفاسیر از بازیکنان پرسپولیس تشکر می‌کنم و خوشحالم که برنده شدیم.

سرپرست تیم پرسپولیس در خصوص اینکه در یک صحنه وارد زمین شد، افزود: یک لحظه احساس کردم در زمین می‌خواهد درگیری شود که داخل زمین شدم تا بازیکنان را جدا کنم.

خوردبین در پاسخ به این سوال که آیا پرسپولیسی‌ها امروز هم ممنوع‌المصاحبه هستند، افزود: بله امروز هم ممنوع المصاحبه هستند.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]