دانش‌افزایی مربیان پایه در آکادمی‌کیا/ مهدوی‌کیا: هدف انتقال علم روز به مربیان پایه است

۱۳۹۵-۰۵-۰۸
وبسایت رسمی برنامه نود -  یک دوره کلاس دو روزه دانش‌افزایی برای مربیان پایه زیر نظر آکادمی کیا برگزار می‌شود.  به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم،کلاس دو روزه دانش‌افزایی مربیگری و پرورش استعداد در فوتبال پایه توسط آکادمی کیا برای مربیان داخلی با حضور مدرسان آلمانی به صورت رایگان از امروز (جمعه) در ورزشگاه شهید کاوه از امروز ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  یک دوره کلاس دو روزه دانش‌افزایی برای مربیان پایه زیر نظر آکادمی کیا برگزار می‌شود. 

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم،کلاس دو روزه دانش‌افزایی مربیگری و پرورش استعداد در فوتبال پایه توسط آکادمی کیا برای مربیان داخلی با حضور مدرسان آلمانی به صورت رایگان از امروز (جمعه) در ورزشگاه شهید کاوه از امروز آغاز شد.

مهدی مهدوی‌کیا، مدیر آکادمی کیا در خصوص برگزاری این کلاس‌ها گفت: هدف‌مان از برگزاری این کلاس این است که نشان دهیم فوتبال پایه به خصوص بچه‌هایی که زیر ۱۲ سال هستند شرایط و نوع تمرینات مناسبی نداشتند. نمی‌گویم تمرینات غلط بوده، اما آنطور که در دنیا انجام می‌شود، نیست.

وی افزود: جدا از اینکه آکادمی ما با مربیان اروپایی ارتباط برقرار می‌کند و در یکی دو ماه گذشته چند مربی داشتیم تا به بچه‌های آکادمی آموزش بدهند، خواستیم آموزشی که ما به بچه‌های آکادمی می‌دهیم را به مربیان جوان و کسانی که در فوتبال پایه ممکلت زحمت می‌کشند و فعالیت می‌کنند، انتقال دهیم. امیدوارم کلاس خوبی شود و همه بتوانند از این کلاس‌ها استفاده کنند.

۲۰۴۴۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]