دایی:به داوران اعتراض می‌کنم اما بی‌احترامی نه

۱۳۹۵-۰۵-۱۶
وبسایت رسمی برنامه نود -  سرمربی تیم فوتبال نفت تهران تأکید کرد، تیمش در بهترین زمان دروازه تیم پدیده را گشوده است.به گزارش وبسایت نود ، علی دایی پس از پیروزی 3 بر صفر تیمش مقابل پدیده خراسان اظهار داشت: قبل از هر چیز روز خبرنگار را به خبرنگاران عزیز و زحمتکش جامعه تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم همه شما در ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  سرمربی تیم فوتبال نفت تهران تأکید کرد، تیمش در بهترین زمان دروازه تیم پدیده را گشوده است.

به گزارش وبسایت نود ، علی دایی پس از پیروزی ۳ بر صفر تیمش مقابل پدیده خراسان اظهار داشت: قبل از هر چیز روز خبرنگار را به خبرنگاران عزیز و زحمتکش جامعه تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم همه شما در همه مراحل زندگی خود موفق باشید و در کارتان نیز وجدان داشته باشید. در ادامه لازم می‌دانم درگذشت برادر محمد پنجعلی و مادر پژمان جمشیدی به این دو عزیز تسلیت عرض کنم.

وی یادآور شد: بابت این پیروزی با ارزش به بازیکنان تیمم تبریک و خسته‌نباشید عرض می‌کنم، ما امروز بازی را خیلی خوب شروع کردیم و در بهترین زمان ممکن به گل رسیدیم. خداراشکر در ادامه به فشارمان روی دروازه حریف ادامه داده و به گل دوم هم رسیدیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت خاطرنشان کرد: نیمه دوم را هم خوب شروع کردیم و خوشبختانه به گل سوم نیز رسیدیم. باید بگویم ما امروز در هر دو نیمه از حریف‌مان سرتر بودیم و سه امتیاز حق‌مان بود. امروز بازی خیلی خوبی را انجام دادیم و امیدوارم که در بازی بعد هم همین‌طور ظاهر شویم تا با شرایط خوبی به تعطیلات لیگ برویم. در تعطیلات سعی خواهیم کرد با اردوی ۱۰ روزه‌ای که احتمالاً در سرعین خواهیم داشت شرایط تیم‌مان را از هر نظر بهتر کرده و در شروع دوباره لیگ بتوانیم نتیجه خوبی را در اهواز بگیریم.  بازی با پدیده همین حالا برای ما تمام شد و از این پس فقط به بازی بعد فکر می‌کنیم.

دایی در پاسخ به پرسش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم مبنی بر اینکه آیا فکر می‌کند تیمش پس از عملکرد درخشان در دیدار با استقلال و پدیده در ادامه لیگ می‌تواند یک مدعی جدی برای قهرمانی باشد، عنوان کرد: ما دیر شروع کردیم و در بازی قبل هم دیدید که سهه امتیاز باارزش را بی‌جهت از دست دادیم. اگر بتوانیم در بازی آینده سربلند از میدان خارج شویم مطمئن باشید در ادامه فصل خیلی حرف‌ها برای گفتن خواهیم داشت، ما هنوز خیلی مشکلات داریم، تکمیل نیستیم و کارهای زیادی داریم که انجام دهیم. در دو پست بازیکن جذب خواهیم کرد تا از لحاظ بازیکن هم تیم‌مان تکمیل شود، اگر خدا بخواهد سعی می‌کنیم روز به روز بهتر شویم.

وی درباره قضاوت داور مسابقه نیز تأکید کرد: ما چه ببریم، چه نبریم فرقی نمی‌کند و من همیشه دنبال حقیقت هستم. فکر می‌کنم امروز کمک داور‌ها خیلی عالی کار کردند اما داور وسط مثل داوران کنارش نبود. او در چند صحنه اشتباهاتی داشت که البته طبیعی است این اتفاقات را در هر بازی شاهد باشیم. من اگر به داور اعتراض می‌کنم هیچ وقت بی‌احترامی به داوران نکرده و نخواهم کرد.  اینکه مربیان بر سر بعضی از صحنه‌ها به مربیان اعتراض می‌کنند، چیز عجیبی نیست. من آرزو می‌کنم همانطور که ما مربیان روز به روز از نظر مطالب فنی باید بهتر شویم، داوران هم در کارشان پیشرفت داشته باشند.

سرمربی تیم فوتبال نفت خاطرنشان کرد: در بازی قبل با سپاهان اشتباهات داوری علیه ما رخ داد اما خوشبختانه در این بازی بچه‌های ما بسیار عالی کار کردند و از لحاظ فنی برتری کامل نسبت به حریف داشتند. همان‌طور که گفتم آرزو می‌کنم دانش داوران‌مان و همچنین مربیان‌مان روز به روز بیشتر شود، ضمن اینکه داوران هم تلاش کنند حق را به حقدار برسانند.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]