درخواست باشگاه پرسپولیس برای برگزاری تمرینات تیم پشت درهای بسته

۱۳۹۵-۰۵-۰۲
وبسایت رسمی برنامه نود -  باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای از هواداران این تیم درخواست کرد در محل تمرینات تجمع نکنند.به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، این باشگاه با اعلام اینکه تدابیر لازم اندیشه شده است تا هواداران و رسانه‌های گروهی بتوانند در طول هفته، جلساتی از تمرینات تیم را از نزدیک تماشا کنند و ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای از هواداران این تیم درخواست کرد در محل تمرینات تجمع نکنند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، این باشگاه با اعلام اینکه تدابیر لازم اندیشه شده است تا هواداران و رسانه‌های گروهی بتوانند در طول هفته، جلساتی از تمرینات تیم را از نزدیک تماشا کنند و این جلسات تمرینی هم اطلاع‌رسانی خواهد شد، از دوستداران پرسپولیس خواست با توجه به اینکه سرخپوشان در مقطع حساس پیش از شروع رقابت‌های این فصل قرار دارند و در ادامه نیز باید هر هفته برای رقابت‌ها و  برآورده ساختن خواسته‌های هواداران تلاش کنند، به‌منظور حفظ نظم تمرینات و آرامش و امنیت بازیکنان با باشگاه همکاری داشته باشند.

به این منظور و برای حفظ شأن و جایگاه باشگاه پرسپولیس تقاضا می‌شود در روزهایی که تمرینات پشت در بسته انجام خواهد شد، از تجمع برابر در ورودی ورزشگاه محل تمرین خودداری شود.

باشگاه پرسپولیس همچنین با اعلام اینکه علاقه‌مندی و تعصب هواداران را درک می‌کند و آن را مایه فخر و مباهات این باشگاه می‌داند، رعایت این مسئله را برای صلاح تیم فوتبال پرسپولیس ضروری دانست و ابراز امیدواری کرد با اجرای این درخواست ضمن جلوگیری از اتلاف وقت هواداران جلوی سوءاستفاده‌های احتمالی و لطمه به  وجهه پرسپولیس و امنیت همه عزیزان و اعضای تیم گرفته شود. همچنین انرژی و علاقه وافر هواداران به‌عنوان سرمایه‌های اصلی باشگاه در رقابت‌های لیگ، با حضور در ورزشگاه‌ها به انرژی و انگیزه مضاعف برای سرخپوشان بدل شود.

 تمرینات سرخپوشان تا بازی با سایپا در روزهای یکشنبه و دوشنبه پشت درهای بسته انجام می‌شود.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]