دروازه‌بان اوکراینی دیپورت شد/ جانشین لوبانف به‌زودی در تهران

۱۳۹۵-۰۵-۱۵
وبسایت رسمی برنامه نود -  سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس دروازه‌بان اوکراینی حاضر در تمرینات تیمش را از نظر فنی تأیید نکرد.به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، اولگ بیلیک بعد از چند روز شرکت در تمرینات پرسپولیس نتوانست نظر مربیان این تیم را به عملکرد فنی خود جلب کند و مجبور است به کشورش برگردد. این دروازه‌بان اوکراینی که ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس دروازه‌بان اوکراینی حاضر در تمرینات تیمش را از نظر فنی تأیید نکرد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، اولگ بیلیک بعد از چند روز شرکت در تمرینات پرسپولیس نتوانست نظر مربیان این تیم را به عملکرد فنی خود جلب کند و مجبور است به کشورش برگردد. این دروازه‌بان اوکراینی که با هماهنگی مسئولان باشگاه پرسپولیس در تمرینات سرخپوشان حاضر شده بود، از همان روز اول شروع تمریناتش با چراغ قرمز برانکو مواجه شد.

براساس این گزارش، برانکو ایوانکوویچ از نخستین روزهای حضور بیلیک در تمرین پرسپولیس اعلام کرد، دروازه‌بان جوان به کارش نمی‌آید و به‌دنبال دروازه‌بان باتجربه و در حد علیرضا بیرانوند است.

سرمربی کروات تیم فوتبال پرسپولیس چند روزی است که جانشین لوبانف را پیدا کرده است و این دروازه‌بان که گفته می‌شود اهل یکی از کشورهای بلوک شرق اروپاست به‌زودی راهی ایران خواهد شد تا قراردادش را با باشگاه پرسپولیس امضا کند.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]