درودگر: مراسم برترین‌ها نباید بذل و بخشش انتخاباتی باشد

۱۳۹۵-۰۵-۰۴
وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس پیشین کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال با انتقاد از رئیس این فدراسیون اعلام کرد که نباید مراسم برترین‌های فوتبال بذل و بخشش انتخاباتی باشد. به گزارش وبسایت نود ، صادق درودگر  در خصوص انتقاداتی که به نوع برگزاری مراسم برترین‌های پانزدهمین دوره مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور شده است، اظهار داشت: سازمان لیگ زحمت کشید ...

وبسایت رسمی برنامه نود – رئیس پیشین کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال با انتقاد از رئیس این فدراسیون اعلام کرد که نباید مراسم برترین‌های فوتبال بذل و بخشش انتخاباتی باشد.

به گزارش وبسایت نود ، صادق درودگر  در خصوص انتقاداتی که به نوع برگزاری مراسم برترین‌های پانزدهمین دوره مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور شده است، اظهار داشت: سازمان لیگ زحمت کشید و مراسم برترین‌ها را برگزار کرد که برگزاری همه ساله این مراسم نکته بسیار مثبتی است، اما نکات زیادی هم جای سؤال دارد که مسئولان باید پاسخگو باشند و نباید دیگر این مسائل تکرار شود.

وی افزود: ابتدا اینکه در مراسم مثل همیشه بی‌نظمی بود و این مسئله گفتن ندارد، چون اظهر و من الشمس است، اما آقای تاج اکنون پدر مجموعه فوتبال، فوتبال ساحلی، فوتسال و فوتبال بانوان است. اگر قرار است مراسمی برگزار شود، باید عدالت رعایت شده و تبعیضی قائل نشویم. در مناظره انتخاباتی فدراسیون فوتبال پیش از برگزاری انتخابات که در تلویزیون با مهدی تاج داشتم، به او گفتم به بازیکنان تیم ملی لباس می‌دهید و لباس را پس از پایان بازی‌ها پس می‌گیرید که گفت من از این مسائل بی‌خبرم، اما محال است در فدراسیون من این اتفاق‌ها رخ دهد. به تاج گفتم که در مسابقات به بازیکنان تیم‌های ملی پاداش داده می‌شود و در ایران این پاداش را از آنها پس می‌گیرند که گفت من از این مسائل بی‌خبرم، اما اجازه نمی‌دهم این اتفاق‌ها در فدراسیون من رخ دهد.

رئیس پیشین کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال با انتقاد از رئیس فعلی فدراسیون گفت: آقای تاج! شما در اولین قدم، فوتسال یادتان رفت. مگر داوران، بازیکنان و مربیان فوتسال زحمت نمی‌کشند تا پرچم این کشور را به اهتزاز در بیاورند؟ شما اصلاً فوتسال را حساب نکردید، فوتسالی که هشت ماه است لیگ آن تعطیل شده و اگر تأسیسات دریایی در جام باشگاه‌هایی آسیا در مرحله یک چهارم نهایی حذف می‌شود و به نیمه نهایی هم نمی‌رسد، به دلیل تعطیلی لیگ است و دلیل دیگری ندارد. ضمن اینکه استخوان‌بندی تیم ملی فوتسال ما از همین تیم تأسیسات دریایی است که شرایط آن اکنون به این شکل درآمده است. آقایان از فوتسال فقط سفر کنار تیم ملی را دوست دارند و در این مدت نتوانستند اسپانسر و پخش تلویزیونی برای این رشته پرطرفدار بگیرند و فوتسال را از سکه انداخته‌اند. تیم شهید منصوری که ۱۱، ۱۲ سال در فوتسال ما فعال بوده است، اکنون به‌دلیل این مشکلات انصراف داده و تمایل به شرکت در لیگ ندارد.

درودگر ادامه داد: چه بر سر فوتبال تهران آمده که اکنون یک نماینده در تیم ملی ندارد؟ چرا رئیس هیئت فوتبال استان تهران پاسخگو نیست؟ بر سر فوتسال تهران چه آمده که تیم میثاق شرایط خوبی ندارد؟

مدیرعامل پیشین باشگاه‌های ملوان و استیل‌آذین با انتقاد از کسانی که در مراسم برترین‌های فوتبال فصل ۹۵-۹۴ جوایز را اهدا کردند، خاطرنشان کرد: تاج انسانی بسیار ارزشی و اعتقادی است، اما باید از او در این ماجرا انتقاد کرد. حسین فرکی که در بین اهالی فوتبال و مربیان اسوه اخلاق و ادب است، نباید جوایز و حداقل جایزه مرد اخلاق فوتبال را اهدا کند، آن وقت افراد یگان ویژه، مسئولان امنیتی و قضایی باید روی سن رفته و جایزه بدهند؟ تمام این افراد تاج سر هستند و در اینکه به کشور کمک می‌کنند شکی نیست، اما چرا نباید فوتبالی‌ها جوایز را اهدا کنند؟ آقای تاج لطفاً به فوتبال ظلم نکنید.

وی یادآور شد: سال گذشته که مراسم برترین‌ها برگزار شد، مصاحبه کرده و گفتم آقای تاج شما موظف هستید پس از انتخابات آرای کارشناسانی که به برترین‌ها رأی داده‌اند، روی سایت سازمان لیگ قرار بدهید. آرا باید با اسم رأی‌دهندگان روی سایت قرار بگیرد و مشخص شود چه کسانی به بهترین پدیده، بهترین بازیکن، بهترین مربی، بهترین هیئت فوتبال و… رأی داده‌اند و نباید در این مراسم‌ها بذل و بخشش انتخاباتی باشد.

درودگر تصریح کرد: تاج کارش را با حرکتی شروع کرد که امیدوارم در ادامه آن را اصلاح کند و انتقادپذیر باشد. رئیس فدراسیون فوتبال باید انتقادها را به دیده منت بپذیرد و در جهت اصلاح آن قدم بردارد. مقابله با انتقاد کار آدم‌های ضعیف است. ضمن اینکه او باید به وعده‌های شفاهی و کتبی که پیش از انتخابات داد عمل کند.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]