دعوت سعداوی به کمیته انضباطی برای توضیح درباره تغییر داور دیدار پرسپولیس – فولاد

۱۳۹۵-۰۵-۰۹
وبسایت رسمی برنامه نود -  مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال اعلام کرد که از سرمربی تیم فوتبال فولاد دعوت خواهد شد تا درباره تغییر داور دیدار این تیم مقابل پرسپولیس توضیحاتی ارائه کند.به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، نعیم سعداوی در گفت‌وگویی اعلام کرد که داور دیدار پرسپولیس - فولاد خوزستان علیرضا فغانی بوده و پیش از انتشار ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال اعلام کرد که از سرمربی تیم فوتبال فولاد دعوت خواهد شد تا درباره تغییر داور دیدار این تیم مقابل پرسپولیس توضیحاتی ارائه کند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، نعیم سعداوی در گفت‌وگویی اعلام کرد که داور دیدار پرسپولیس – فولاد خوزستان علیرضا فغانی بوده و پیش از انتشار لیست داوران تغییر کرده و هدایت این بازی را به سیدعلی سپرده‌اند.

امیرحسین حسینی، مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال در واکنش به این اظهارات سرمربی فولاد خوزستان به خبرنگار تسنیم گفت: از این مربی دعوت می‌شود جهت پاره‌ای از توضیحات به کمیته انضباطی آمده و در خصوص مسئله تغییر داور دیدار پرسپولیس و فولاد توضیحات خود را بدهد.

دیدار دو تیم پرسپولیس و فولاد خوزستان از هفته دوم لیگ برتر شانزدهم، ساعت ۲۰:۴۵ روز دوشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]