دفاع تمام قد اسطوره بایرن مونیخ از گواردیولا؛ او بهترین فوتبال تاریخ بایرن را برای آن‌ها به آرمغان آورد

۱۳۹۵-۰۵-۱۲
وبسایت رسمی برنامه نود - پل برایتنر، اسطوره باشگاه بایرن مونیخ به تمجید و دفاع از عملکرد پپ گواردیولا، سرمربی سابق این تیم در دوران حضورش پرداخت. به گزارش وبسایت نود، پس از انتقاد هایی که فرانک ریبری از پپ گواردیولا به عمل آورد، پل برایتنر، اسطوره باشگاه بایرن مونیخ به تمجید از کارنامه و عملکرد این مربی اسپانیایی در این باشگاه ...

وبسایت رسمی برنامه نود – پل برایتنر، اسطوره باشگاه بایرن مونیخ به تمجید و دفاع از عملکرد پپ گواردیولا، سرمربی سابق این تیم در دوران حضورش پرداخت.

به گزارش وبسایت نود، پس از انتقاد هایی که فرانک ریبری از پپ گواردیولا به عمل آورد، پل برایتنر، اسطوره باشگاه بایرن مونیخ به تمجید از کارنامه و عملکرد این مربی اسپانیایی در این باشگاه پرداخت.

به گزارش وب سایت FourFourTwo برایتنر در گفت و گو با TZ گفت:

پپ زیبا ترین، جذاب ترین و بهترین فوتبال تاریخ بایرن مونیخ را به این تیم اهدا کرد. من او را با میراثی که بر جای گذاشته است قضاوت می کنم نه با دستاوردش در لیگ قهرمانان اروپا. و میراث او شگفت انگیز است. پپ نسل سوم از یک موشک چندین مرحله ای را شلیک کرد.

لوئیز فن خال نسل اول را با تزریق فلسفه مالکانه خود به باشگاه شلیک کرد. در مرحله دوم یوپ هاینکس به آن فلسفه تحرک و جایگیری را اضافه کرد و کسی نمی توانست پیشبینی کند که دیگر چه چیزی برای اضافه شدن به آن باقی مانده است. و سپس پپ با منعطف تر کردن و افزودن سرعت بیشتر، آن را به درجه کمال رساند. او از زیر بنایی که دو مربی پیش از او بر جای گذاشته بودند استفاده کرد همه چیز را به سمت بی عیب نقص شدن پیش برد.

پپ گواردیولا در دوران سه ساله حضورش در مونیخ، سه قهرمانی بوندس لیگا و دو جام حذفی به ارمغان آورد اما هر سه سال در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل حریفان اسپانیایی شکست خورد.

۱۷۲۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]