دفاع مسئول فوتبال خوزستان از بخشیده شدن مهدی رحمتی قبل بازی با تیم اهوازی

۱۳۹۵-۰۵-۰۷
وبسایت رسمی برنامه نود -  درحالی که مسئولان قهرمان فصل قبل از بخشیده شدن رحمتی برای بازی با تیم آنها ناراحتند، عضو هیات رئیسه فدراسیون از این تصمیم دفاع می‌کند.  به گزارش وب سایت نود و به نقل از خبرآنلاین، مدیران استقلال خوزستان به شدت به بخسیده شدن مهدی رحمتی اعتراض دارند اما او در بازی استقلال با قهرمان لیگ برتر ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  درحالی که مسئولان قهرمان فصل قبل از بخشیده شدن رحمتی برای بازی با تیم آنها ناراحتند، عضو هیات رئیسه فدراسیون از این تصمیم دفاع می‌کند. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از خبرآنلاین، مدیران استقلال خوزستان به شدت به بخسیده شدن مهدی رحمتی اعتراض دارند اما او در بازی استقلال با قهرمان لیگ برتر فصل قبل در اهواز به میدان می رود و کمیته انضباطی حکم محرومیت قطعی ۲ جلسه ای اش را شکسته. درحالی که قبلا گفته می شد محرومیت های زیر ۳ جلسه قابل تعلیق نیستند، حالا این حکم تعلیق شده و خوزستانی ها به شدت منتقدند. پورکیانی مدیر تیم خوزستانی می گوید: « آقای حسن زاده در جلسه مشورتی تیم های لیگ برتری صراحتا گفت این حکم تعلیق نمی شود اما حالا شده است. واقعا اگر با پرسپولیس بازی داشتند هم می توانستند حکم محرومیت رحمتی را تعلیق کنند؟ بازیکن ما کولیبالی را سال قبل نبخشیدند اما حالا خیلی ساده این کار برای استقلال انجام می گیرد. ما به این مسائل اعتراض داریم.»

اما به عکس پورکیانی، طالقانی عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال و رئیس هیات فوتبال خوزستان اعتراض تیم شهرش را قبول ندارد و می گوید: «بخشش رحمتی بر اساس قانون بوده و جای اعتراضی ندارد.»

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]