دله الی: وینست یانسن بازیکن بزرگی است

۱۳۹۵-۰۵-۱۶
وبسایت رسمی برنامه نود - دله الی معتقد است تاتنهام با خریدن یانسن بازیکن بزرگی به خدمت گرفته است.به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود و به نقل از اسکای، این دو بازیکن برای اولین بار در پیروزی 6-1 تاتنهام برابر اینترمیلان به میدان رفتند که در این دیدار، یانسن روی همکاری با الی، دومین گل پیش فصل خود را به ثمر ...

وبسایت رسمی برنامه نود – دله الی معتقد است تاتنهام با خریدن یانسن بازیکن بزرگی به خدمت گرفته است.

به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود و به نقل از اسکای، این دو بازیکن برای اولین بار در پیروزی ۶-۱ تاتنهام برابر اینترمیلان به میدان رفتند که در این دیدار، یانسن روی همکاری با الی، دومین گل پیش فصل خود را به ثمر رساند.

ملی‌پوش هلندی که در ماه جولای و با مبلغ ۱۸ میلیون پوند از آلکمار به تاتنهام پیوسته، در کنار هری کین بازی خوبی به‌عنوان زوج خط حمله به نمایش گذاشت. الی دراین‌باره می‌گوید: “او بازیکن بزرگی است و نشان داده که چه توانایی‌ها دارد. او گلزنی کرد و توانست برای من نیز موقعیت گل ایجاد کند.”

او در مورد هری کین این‌طور ادامه می‌دهد: “من برای هری هم خوشحال هستم. شما می‌دانید او چه چیزهایی برای ارائه دارد. می‌دانید که او برابر هر تیمی قادر به گلزنی است. او دو گل خیلی خوب به ثمر رساند و من مطمئن هستم که خوشحال خواهد بود. ما از این پیروزی خوشحال هستیم؛ چراکه اعتمادبه‌نفس ما را در آستانه فصل جدید افزایش می‌دهد. این یک عملکرد تیمی عالی بود و دقیقاً همان چیزی که به آن احتیاج داشتیم.

صادقانه بگویم من کمی احساس خستگی داشتم اما بازگشت به میادین احساس خوبی دارد. ما آماده شروع فصل جدید برابر اورتون هستیم. با این نحوه بازی، ما مشتاق سوت شروع فصل هستیم. پیروزی در اولین بازی فصل مهم است. همه ما هیجان‌زده هستیم و مطمئنم احساس خوبی خواهیم داشت.”

کد ۱۴۰۵

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]