ده خیا: با مورینیو و بازیکنان جدید احساس قدرت می کنیم

۱۳۹۵-۰۵-۱۴
وبسایت رسمی برنامه نود - داوید ده خیا نسبت به شانس قهرمانی منچستر یونایتد در فصل 2016/17 لیگ برتر خوشبین است. به گزارش وب سایت نود، تیم منچستر یونایتد فصل گذشته با هدایت لوئیز فن خال ناامید کننده ظاهر شد و با قرار گرفتن در رتبه پنجم از رسیدن به لیگ قهرمانان اروپا باز ماند. حال با روی کار آمدن ژوزه مورینیو ...

وبسایت رسمی برنامه نود – داوید ده خیا نسبت به شانس قهرمانی منچستر یونایتد در فصل ۲۰۱۶/۱۷ لیگ برتر خوشبین است.

به گزارش وب سایت نود، تیم منچستر یونایتد فصل گذشته با هدایت لوئیز فن خال ناامید کننده ظاهر شد و با قرار گرفتن در رتبه پنجم از رسیدن به لیگ قهرمانان اروپا باز ماند. حال با روی کار آمدن ژوزه مورینیو در این تیم و خرید بازیکنان بزرگی چون هنریک مخیتاریان، اریک بیلی و زلاتان ایبراهیموویچ، ده خیا مطمئن است که این تیم بهتر عمل خواهد کرد.

احساس می کنیم که فصل خاصی خواهیم داشت. با سرمربی و بازیکنان جدید واقعاً آحساس قدرت می کنیم، آنها بازیکنان واقعاً خوبی هستند و به نظر من فصل فوق العاده ای خواهیم داشت.

اولین بازی رسمی فصل منچستر یونایتد روز یکشنبه مقابل لستر سیتی خواهد بود و ده خیا در این باره می گوید:

مسلماً بهتر است که هر چه زودتر آماده شویم چون روز یکشنبه بازی مهمی مقابل لستر سیتی خواهیم داشت. آنها مطمئناً حریف سختی خواهند بود، آنها تیم قدرتمندی دارند و می دانیم که چطور بازی می کنند. آنها خیلی خو بازی می کنند؛ باید آماده باشیم و برای شکست دادن آنها باید خیلی خوب بازی کنیم.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]