دوری ۸ هفته ای مدافع جنجالی استقلال/ ۳۰ درصد رباط کنعانی زادگان پاره شد!

۱۳۹۵-۰۵-۱۳
وبسایت رسمی برنامه نود -  مدافع تیم فوتبال استقلال برای چند هفته دور از میادین خواهد بود.  به گزارش وب سایت نود، محمدحسین کنعانی‌زادگان که در دیدار مقابل استقلال خوزستان مصدوم شده بود، دچار پارگی رباط صلیبی شده است. رباط صلیبی این بازیکن به‌طور کامل پاره نشده، اما او چند هفته باید دور از تمرینات باشد. قرار است این بازیکن صبح فردا ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  مدافع تیم فوتبال استقلال برای چند هفته دور از میادین خواهد بود. 

به گزارش وب سایت نود، محمدحسین کنعانی‌زادگان که در دیدار مقابل استقلال خوزستان مصدوم شده بود، دچار پارگی رباط صلیبی شده است. رباط صلیبی این بازیکن به‌طور کامل پاره نشده، اما او چند هفته باید دور از تمرینات باشد.

قرار است این بازیکن صبح فردا باز هم یک عکس از پای مصدوم خود بگیرد تا میزان آسیب‌دیدگی و همچنین دوری وی از فوتبال مشخص شود.

با این تفاسیر محمدحسین کنعانی‌زادگان چیزی حدود ۸ هفته از ترکیب تیم فوتبال استقلال دور خواهد بود و هرچقدر میزان آسیب‌دیدگی این بازیکن شدیدتر باشد مدت‌زمان دوری وی طولانی‌تر خواهد شد.

 به این ترتیب با توجه به فاصله ۴۳ روزه تا دربی در روز ۲۶ شهریور، این مدافع که با حرف وحدیث های زیاد از پرسپولیس به استقلال پیوست این بازی مهم را از دست خواهد داد.

کنعانی‌زادگان که با انتقال پر سروصدا به استقلال پیوست، در دو دیدار این تیم مقابل نفت تهران و استقلال خوزستان به‌طور کامل به میدان رفت.

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]