دو دلیل متفاوت برای جدایی لوبانوف / بیماری مادر و تیم ملی

۱۳۹۵-۰۵-۰۷
وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه بان ازبکستانی تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرده به خاطر بیماری مادرش از پرسپولیس جدا شده است. به گزارش وبسایت نود، روز گذشته الکساندر لوبانوف دروازه بان ازبکستانی پرسپولیس با حضور در تمرین این تیم با بازیکنان و مربیان تیمش خداحافظی کرد و از این تیم جدا شد. ️برانکو درباره جدایی لوبانوف گفت: از لوبانوف تشکر ...

وبسایت رسمی برنامه نود – دروازه بان ازبکستانی تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرده به خاطر بیماری مادرش از پرسپولیس جدا شده است.

به گزارش وبسایت نود، روز گذشته الکساندر لوبانوف دروازه بان ازبکستانی پرسپولیس با حضور در تمرین این تیم با بازیکنان و مربیان تیمش خداحافظی کرد و از این تیم جدا شد. ️برانکو درباره جدایی لوبانوف گفت: از لوبانوف تشکر می‌کنم بازیکن حرفه‌ای بود و بسیار به ما کمک کرد. در فصل گذشته در بدترین شرایط و در موقعیتی که سوشا را نداشتیم، جای او درون دروازه ایستاد و به ما کمک کرد برای او بهترین آرزوها را دارم. او مشکل شخصی داشت و باشگاه نیز او را درک کرد و به واسطه مشکلاتش به او اجازه جدایی داد.

برخی نزدیکان لوبانوف عنوان کرده اند او بخاطر بیماری مادرش به ازبکستان بازگشته و قید قرارداد ۲۷۰ هزار دلاری برای یک فصل و نیم را زده ولی برخی بر این باورند لوبانوف به خاطر این که جایگاه خود را در ترکیب اصلی تیم ملی ازبکستان از دست ندهد به پاختاکور تیم مدعی قهرمانی لیگ کشورش می رود و مشکلات شخصی و بیماری مادرش صحت ندارد.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]