دیجیاتو با همکاری هوآوی برگزار می کند: مسابقه عکاسی Prisma

۱۳۹۵-۰۵-۱۶
اپلیکیشن Prisma این روزها یکی از پرطرفدارترین برنامه های ویرایش عکس در دنیا محسوب می شود. این اپلیکیشن با ترکیب سیستم هوش مصنوعی و سبک کاری نقاشان معروف دنیا همچون ونگگ، پیکاسو و … توانسته فیلترهایی فوق العاده را خلق نماید؛ فیلتر هایی که هر یک از آن ها به کلی حال و هوای عکس شما را متحول کرده و ...

اپلیکیشن Prisma این روزها یکی از پرطرفدارترین برنامه های ویرایش عکس در دنیا محسوب می شود. این اپلیکیشن با ترکیب سیستم هوش مصنوعی و سبک کاری نقاشان معروف دنیا همچون ونگگ، پیکاسو و … توانسته فیلترهایی فوق العاده را خلق نماید؛ فیلتر هایی که هر یک از آن ها به کلی حال و هوای عکس شما را متحول کرده و آن ها را بسیار شبیه به یک اثر هنری می کنند.

حال دجیاتو قصد دارد با همکاری شرکت هوآوی، مسابقه ای عکاسی را بر پایه اپلیکیشن Prisma برگزار نماید. در این مسابقه به نفرات اول تا سوم یک دستگاه موبایل Huawei P9 اهدا می شود و نفرات چهارم و پنجم نیز یک دستگاه Talkband را دریافت می نمایند.

شرایط شرکت در مسابقه:

۱) اپلیکیشن Prisma را دانلود کنید.

۲) با هر موضوعی که دوست دارید به عکاسی بپردازید و سپس با استفاده از اپلیکیشن Prisma فیلتر مورد نظر خود را بر روی عکس اعمال کنید.

۳) تصویر افکت گذاری شده را در اینستاگرام خود با هشتگ DigiPrisma# به اشتراک گذارید.

۴) در پایین عکس به اشتراک گذاری شده در اینستاگرام، پیج دیجیاتو به آدرس Digiato@ و هوآوی به آدرس huaweimobilefarsi@ را منشن کنید.

مدت زمان مسابقه: از ۱۶ مرداد تا ۳۰ مرداد ( دو هفته )

نحوه انتخاب برنده:‌

پس از پایان مدت مسابقه، هیئت داوران تصاویر برتر را انتخاب می کنند. انتخاب تصاویر با توجه به بکارگیری فیلترهای پریسما و جذابیتی که عکس پیدا کرده، صورت می پذیرد.

عکس های راه یافته به مرحله نهایی در صفحه اینستاگرام دیجیاتو به نمایش گذاشته می شوند و هر عکسی که بتواند در مدت زمان ۲۴ ساعت، بیشترین لایک را به خود اختصاص دهد، به عنوان برنده انتخاب خواهد شد.

جوایز:

سه عدد Huawei P9 برای نفرات اول تا سوم ؛ دو عدد Huawei Talkband برای نفرات چهارم و پنجم

The post دیجیاتو با همکاری هوآوی برگزار می کند: مسابقه عکاسی Prisma appeared first on دیجیاتو.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]