دیدار تراکتورسازی و استقلال خوزستان در کرج برگزار می‌شود

۱۳۹۵-۰۵-۰۲
وبسایت رسمی برنامه نود - بازی افتتاحیه لیگ برتر فوتبال کشور بین تیم‌های تراکتورسازی تبریز با استقلال خوزستان در کرج برگزار می‌شود. به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، پس‌ از اینکه استادیوم یادگار امام‌(ره) تبریز به دلیل بازسازی نتوانست میزبان دیدارهای تراکتورسازان باشد، باشگاه تراکتورسازی طی نامه‌ای اولویت‌های اول و دوم خود را استادیوم باغ‌شمال و استادیوم اختصاصی ...

وبسایت رسمی برنامه نود – بازی افتتاحیه لیگ برتر فوتبال کشور بین تیم‌های تراکتورسازی تبریز با استقلال خوزستان در کرج برگزار می‌شود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، پس‌ از اینکه استادیوم یادگار امام‌(ره) تبریز به دلیل بازسازی نتوانست میزبان دیدارهای تراکتورسازان باشد، باشگاه تراکتورسازی طی نامه‌ای اولویت‌های اول و دوم خود را استادیوم باغ‌شمال و استادیوم اختصاصی گسترش فولاد تبریز معرفی کرد.

استادیوم باغ‌شمال به دلیل فرسودگی مورد تأیید قرار نگرفت و باشگاه گسترش فولاد نیز استادیوم خود را در اختیار باشگاه تراکتورسازی قرار نداد تا باشگاه مجبور شود گزینه‌های دیگر را بررسی کند.

استادیوم ارومیه به دلیل اینکه چمن مصنوعی بود قادر به میزبانی از دیدار نخست تراکتورسازان نبود و زمین چمن استادیوم‌های اردبیل و زنجان نیز کیفیت لازم را برای میزبانی از این دیدار نداشت.

همچنین به دلیل کاستی‌های فراوان زمین اختصاصی تمرینی تراکتور شرایط بازی در این زمین مقدور نبود. از بررسی‌های صورت گرفته در نهایت باشگاه توانست کرج را به‌عنوان نزدیک‌ترین شهر به تبریز انتخاب کند و با هماهنگی‌های صورت گرفته موافقت‌های لازم برای میزبانی سرخ پوشان در استان البرز حاصل شد.

با این حساب دیدار بین تیم‌های تراکتورسازی و استقلال خوزستان روز دوشنبه در ورزشگاه انقلاب کرج به میزبانی تیم تراکتورسازی برگزار می‌شود.

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]