دین‌محمدی: مشکل ناهماهنگی دفاع استقلال برطرف می‌شود

۱۳۹۵-۰۵-۱۱
وبسایت رسمی برنامه نود -  پیشکسوت باشگاه استقلال اعتقاد دارد که این تیم روز‌به‌روز هماهنگ‌تر خواهد شد و مشکل ناهماهنگی دفاع این تیم نیز حل شدنی است.به گزارش وبسایت نود ، سیروس دین‌محمدی درباره شکست 2 بر یک استقلال مقابل استقلال خوزستان در هفته دوم لیگ برتر اظهار داشت: استقلال در این دیدار بسیار خوب بازی کرد. با این حال خیلی ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  پیشکسوت باشگاه استقلال اعتقاد دارد که این تیم روز‌به‌روز هماهنگ‌تر خواهد شد و مشکل ناهماهنگی دفاع این تیم نیز حل شدنی است.

به گزارش وبسایت نود ، سیروس دین‌محمدی درباره شکست ۲ بر یک استقلال مقابل استقلال خوزستان در هفته دوم لیگ برتر اظهار داشت: استقلال در این دیدار بسیار خوب بازی کرد. با این حال خیلی زود است که درباره این تیم صحبت کنیم. تیم پرسپولیس بازیکنان بسیار خوبی جذب کرده و امیدوارم هواداران از کادرفنی و بازیکنان تیم به‌خوبی حمایت کنند. من به‌عنوان یک استقلالی دوست دارم تیم محبوبم همیشه برنده باشد. مطمئن باشید استقلال روز‌به‌روز بهتر خواهد شد.

وی در مورد انتقاداتی که نسبت به عملکرد محمدحسین کنعانی‌زادگان مدافع استقلال مطرح شده است، تصریح کرد: برای نخستین بار بود که کنعانی‌زادگان در کنار رابسون بازی می‌کرد و طبیعی است که با هم هماهنگ نباشند. این مشکل به مرور زمان حل می‌شود و این دو در تیم جا می‌افتند.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]