ذوب‌آهن و سایپا به تساوی رضایت دادند

۱۳۹۵-۰۵-۱۰
وبسایت رسمی برنامه نود -  دو تیم ذوب‌آهن اصفهان و سایپا در پایان ۹۰ دقیقه تلاش به نتیجه‌ای بهتر از تساوی یک - یک نرسیدند.به گزارش وبسایت نود، ذوب‌آهن اصفهان از ساعت 19:30 امروز (یکشنبه) در ورزشگاه خانگی خود فولادشهر میزبان سایپا بود که تلاش دو تیم در نیمه نخست با تساوی بدون گل به اتمام رسید. در نیمه دوم، سایپا ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  دو تیم ذوب‌آهن اصفهان و سایپا در پایان ۹۰ دقیقه تلاش به نتیجه‌ای بهتر از تساوی یک – یک نرسیدند.

به گزارش وبسایت نود، ذوب‌آهن اصفهان از ساعت ۱۹:۳۰ امروز (یکشنبه) در ورزشگاه خانگی خود فولادشهر میزبان سایپا بود که تلاش دو تیم در نیمه نخست با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

در نیمه دوم، سایپا شرایط بهتری داشت و توانست با افزایش فشار روی دروازه میزبان، به گل برسد. مهدی ترابی در دقیقه ۶۳ بازی و روی یک فرار سریع و ضربه بغل پای دیدنی از زاویه بسته،‌ دروازه ذوبی‌ها را باز کرد.

براساس این گزارش، در ادامه ذوب‌آهن سرتا پا تهاجمی شد و توانست چند موقعیت خوب بسازد، اما همه فرصت‌ها از دست رفت تا اینکه در دقیقه ۸۴ مهدی رجب‌زاده هافبک باتجربه میزبان موفق شد بازی را به تساوی بکشاند.

قضاوت بازی ذوب‌آهن – سایپا برعهده بیژن حیدری بود که او در طول این دیدار به احسان پهلوان از ذوب‌آهن و همچنین جونیور لوپز و مهدی ترابی از سایپا کارت زرد نشان داد.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]