رئال برای جذب سیسوکو، دو بازیکن قرضی را به نیوکاسل پیشنهاد می دهد

۱۳۹۵-۰۵-۱۲
وبسایت رسمی برنامه نود - رئال به دنبال به خدمت گرفتن سیسوکو است. به گزارش وبسایت نود، بعد از ناکامی رئال در جذب پوگبا، زیدان اکنون به دنبال خرید سیسوکو است. طبق گزارش گاردین، نیوکاسل انتظار دارد به زودی پیشنهاد رسمی از رئال برای جذب سیسوکو ملی پوش فرانسوی خود دریافت کند. اگرچه این بازیکن تمایل خود را برای خروج از سنت ...

وبسایت رسمی برنامه نود – رئال به دنبال به خدمت گرفتن سیسوکو است.

به گزارش وبسایت نود، بعد از ناکامی رئال در جذب پوگبا، زیدان اکنون به دنبال خرید سیسوکو است. طبق گزارش گاردین، نیوکاسل انتظار دارد به زودی پیشنهاد رسمی از رئال برای جذب سیسوکو ملی پوش فرانسوی خود دریافت کند. اگرچه این بازیکن تمایل خود را برای خروج از سنت جیمز پارک اعلام کرده ولی نیوکاسل برای فروش وی، ۳۵ میلیون پوند درخواست کرده است.

اما رئال برای آن که بتواند این بازیکن را راحت تر و با قیمت پایین تری جذب کند، قصد دارد دو بازیکن خود را به صورت قرضی برای یک فصل راهی نیوکاسل کند تا این بازیکنان، تجربه ای هم کسب کنند. گفته می شود دو بازیکن پیشنهادی رئال، ماریانو دیاز و مارکوس یورنته هستند.

اگرچه سیسوکو مشتریان دیگری هم در لیگ جزیره و سری آ دارد، ولی به نظر می رسد این هافبک ملی پوش به شدت تمایل دارد تا به پیشنهاد رئال پاسخ مثبت دهد.

۲۰۲۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]