رئال مادرید و ارائه پیشنهاد ۶۵ میلیون یورویی به مدافع بایرن مونیخ

۱۳۹۵-۰۵-۱۳
وبسایت رسمی برنامه نود - رئال مادرید بار دیگر به سراغ داوید آلابا، مدافع اتریشی بایرن مونیخ رفته است. به گزارش وب سایت نود و به نقل از AS، قو های سفید مادرید بار دیگر به سراغ داوید آلابا از بایرن مونیخ رفته اند و برای جذب این مدافع 24 ساله اتریشی 65 میلیون یورو پیشنهاد ارائه کرده اند. بایرن که از ...

وبسایت رسمی برنامه نود – رئال مادرید بار دیگر به سراغ داوید آلابا، مدافع اتریشی بایرن مونیخ رفته است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از AS، قو های سفید مادرید بار دیگر به سراغ داوید آلابا از بایرن مونیخ رفته اند و برای جذب این مدافع ۲۴ ساله اتریشی ۶۵ میلیون یورو پیشنهاد ارائه کرده اند. بایرن که از ابتدای تابستان با فروش و مذاکره بر سر این بازیکن مخالفت کرده است، اکنون علاوه بر این مبلغ، په په را نیز به عنوان بخشی از معامله می خواهد.

در هفته های اخیر بایرنی ها به دنبال جذب رافائل واران بودند که با مخالفت رئال مادرید مواجه شد، و حالا هم باشگاه اسپانیایی هیچ تمایلی به گنجاندن بازیکنی دیگر در این معامله ندارد. نقشه بایرن برای دور کردن مشتریان بالقوه ای چون بارسلونا، منچستر یونایتد و سیتی این بود که برای شروع مذاکره، مبلغ ۸۰ میلیون یورو درخواست کرده بودند. از طرفی هم آنچلوتی به همکاری با وی علاقه دارد و همه این ها وضعیت این انتقال را پیچیده تر می کند.

۱۷۷۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]