رامین رضاییان قراردادش با ریزه اسپور را فسخ کرد / پرسپولیس استقبال می کند؟

۱۳۹۵-۰۵-۱۰
وبسایت رسمی برنامه نود - رامین رضاییان قرارداد خود را با تیم فوتبال ریزه اسپور ترکیه فسخ کرد و خیلی زود از این تیم جدا شد. به گزارش وب سایت نود، رامین رضاییان مدافع تیم ملی فوتبال ایران که ماه گذشته به تیم ریزه اسپور ترکیه پیوسته بود قراردادش را با این تیم فسخ کرد و پس از مهدی طارمی دومین ...

وبسایت رسمی برنامه نود – رامین رضاییان قرارداد خود را با تیم فوتبال ریزه اسپور ترکیه فسخ کرد و خیلی زود از این تیم جدا شد.

به گزارش وب سایت نود، رامین رضاییان مدافع تیم ملی فوتبال ایران که ماه گذشته به تیم ریزه اسپور ترکیه پیوسته بود قراردادش را با این تیم فسخ کرد و پس از مهدی طارمی دومین بازیکنی شد که در این مدت پس از امضای قرارداد با این تیم ترکیه ای تصمیم به جدایی گرفته است.

نام رامین رضاییان از لیست بازیکنان ریزه اسپور ترکیه هم خارج شده است. رضاییان با این تیم در اردوی اتریش به سر می برد اما در اتفاقی عجیب، نام او از لیست رسمی سایت باشگاه خارج شده است.
پیش از این اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه ریزه اسپور برای استفاده از رضاییان هنوز درخواست آی تی سی نکرده و شایعات درخصوص جدایی وی از این تیم ترکیه ای را قوت بخشید. از سوی دیگر برانکو ایوانکویچ در نشست مطبوعاتی امروزش اعلام کرد که نیازی به رامین رضائیان ندارد، هرچند که او در موضوع بازگشت طارمی نیز چنین حرفی را مطرح کرده بود.

حالا و پس از این اتفاقات رضاییان هم در پستی خطاب به هواداران پرسپولیس نوشت: از صبح تا الان ٥ ساعت تو جلسه بودم نميدونم خوب بود كارم يا نه نميدونم پشت من كسايي هستند الان يا نه ولي چيزي بود اين بود كه من نخواستم تو اين تيم بمونم و آخر به هر بدبختي كه بود راضيشون كردم كه قراردادم رو فسخ كنم. مهم اينه قلب من چي ميگه نميدونم چه اتفاقي ميخواد بيفته ولي من انقدر آدم قوي هستم تمام مشكلاتم رو با تلاش حل ميكنم. فقط خدا ميدونه تو اين چند وقتي كه اينجا بودم بهم چي گذشت فقط خدا ميدونه. دليلي كه اينجا نموندم رو به زودي به شماها ميگم و همتون حق رو به من ميديد.

رامین رضاییان قراردادش با ریزه اسپور را فسخ کرد / پرسپولیس استقبال می کند؟

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]