رانیری: بازی خیریه، دوستانه نخواهد بود

۱۳۹۵-۰۵-۱۵
وبسایت رسمی برنامه نود - به گفته کلودیو رانیری، مربی روباه‌ها، دیدار این تیم برابر منچستریونایتد یک رقابت واقعی خواهد بود. به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود، کلودیو رانیری تأکید دارد که هیچ‌یک از دو تیم در دیدار روز یکشنبه در ورزشگاه ومبلی به تصور یک بازی دوستانه به میدان نخواهند آمد. قهرمان لیگ برتر که بازیکن مصدومی برای این بازی ندارد، ...

وبسایت رسمی برنامه نود – به گفته کلودیو رانیری، مربی روباه‌ها، دیدار این تیم برابر منچستریونایتد یک رقابت واقعی خواهد بود.

به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود، کلودیو رانیری تأکید دارد که هیچ‌یک از دو تیم در دیدار روز یکشنبه در ورزشگاه ومبلی به تصور یک بازی دوستانه به میدان نخواهند آمد. قهرمان لیگ برتر که بازیکن مصدومی برای این بازی ندارد، به مصاف یونایتدی می‌رود که اولین دیدار رسمی‌اش با مربیگری ژوزه مورینیو را تجربه می‌کند.

رانیری می‌گوید که همین حالا فصل گذشته را فراموش کرده و علیرغم آگاهی از سختی‌هایی که ممکن است لستر در برابر رقبای بزرگ پیدا کند، جاه‌طلبی‌های زیادی برای فصل پیش رو دارد. او در مورد این بازی به خبرنگاران گفت: “این بازی، دوستانه نیست. ما و منچستریونایتد نهایت تلاشمان را خواهیم کرد. هردوی تیم‌ها می‌خواهند این جام را ببرند. این بازی، واقعی خواهد بود. من انتظار یک منچستریونایتد سازماندهی‌شده و قوی دارم. زلاتان ایبراهیممویچ یک قهرمان است. او بازیکن خوبی برای یونایتد خواهد بود. بازیکنان من به‌خوبی ریکاوری کرده‌اند و همگی شرایط خوبی دارند. واردی روز جمعه تمرین خوبی داشت و من خیلی خوشحالم. من در مورد ترکیب اولیه روز شنبه تصمیم خواهم گرفت. پس از دیدن بازی یکشنبه و نحوه بازی تیم، در مورد بازی با هال تصمیم خواهم گرفت.”

او در مورد فصل جدید چنین ادامه می‌دهد: “من آنچه فصل گذشته رخ داد را فراموش کرده‌ام. اکنون تمرکز من روی فصل جدید است. ما خیلی جاه‌طلب هستیم اما میدانیم که فصل سختی خواهد بود. ما برای بقیه تیم خا احترام زیادی قائل هستیم؛ اما می‌خواهیم آن‌ها را شکست دهیم. در هر بازی ما نهایت تلاشمان را خواهیم کرد.”

رانیری از تجربه اولین مربیگری در ورزشگاه ومبلی هیجان‌زده است. او می‌گوید: “همه بازیکنان و مربیان می‌خواهند در ومبلی بازی کنند. این ورزشگاه، یکی از معروف‌ترین استادیوم‌های ورزشی دنیاست. وقتی‌که چلسی (درزمان رانیری) با آرسنال در فینال جام حذفی به میدان رفت بازی در کاردیف برگزار شد چراکه ومبلی در حال بازسازی بود.”
۱۴۰۵

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]