رسمی/ هیگواین با ۹۰ میلیون یورو به یوونتوس پیوست

۱۳۹۵-۰۵-۰۵
وبسایت رسمی برنامه نود - آقای گل فصل گذشته سری آ در گرانترین انتقال تاریخ این لیگ به یوونتوس ملحق شد. به گزارش وبسایت نود، سازمان لیگ ایتالیا در وبسایت خودش انتقال گونزالو هیگواین آرژانتینی از ناپولی به یوونتوس را تایید کرد تا این بازیکن بدین ترتیب سومین بازیکن گران تاریخ دنیای فوتبال شود. این انتقال پس از پرداخت نیمی از رقم ...

وبسایت رسمی برنامه نود – آقای گل فصل گذشته سری آ در گرانترین انتقال تاریخ این لیگ به یوونتوس ملحق شد.

به گزارش وبسایت نود، سازمان لیگ ایتالیا در وبسایت خودش انتقال گونزالو هیگواین آرژانتینی از ناپولی به یوونتوس را تایید کرد تا این بازیکن بدین ترتیب سومین بازیکن گران تاریخ دنیای فوتبال شود.

این انتقال پس از پرداخت نیمی از رقم فسخ قرارداد این بازیکن به ارزش ۹۰ میلیون یورو توسط یوونتوس نهایی شد. این باشگاه باقیمانده رقم فسخ قرارداد را می تواند سال آینده به ناپولی پرداخت کند.

هیگواین ۲۸ ساله که فصل گذشته در سری آ توانست ۳۶ گل بثمر برساند قراردادی ۴ ساله با یوونتوس امضا کرده و سالیانه ۷٫۵ میلیون یورو دستمزد دریافت خواهد کرد.

هیگواین که در سال ۲۰۱۳ از رئال مادرید به ناپولی پیوست در ۱۴۶ بازی که برای این باشگاه انجام داد موفق شد ۹۱ گل بثمر برساند. این مهاجم آرژانتینی با این تیم فاتح جام حذفی ایتالیا و سوپر کاپ ایتالیا هم شد.

۲۰۳۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]