رسمی/ کشتی‌گیر مطرح هند بالاخره اجازه حضور در المپیک پیدا کرد

۱۳۹۵-۰۵-۱۱
وبسایت رسمی برنامه نود - آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ بعد از ماه‌ها گمانه‌زنی به کشتی‌گیر 74 کیلوگرم هند اجازه داد در المپیک شرکت کند. به گزارش سایت نود، "نارسینگ پانچام یاداو" از چند ماه پیش به دلیل وجود نامش بین اسناد مربوط به پرونده دوپینگ در روسیه موقتا از انجام هرگونه فعالیت ورزشی محروم شده بود. آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ ...

وبسایت رسمی برنامه نود – آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ بعد از ماه‌ها گمانه‌زنی به کشتی‌گیر ۷۴ کیلوگرم هند اجازه داد در المپیک شرکت کند.

به گزارش سایت نود، “نارسینگ پانچام یاداو” از چند ماه پیش به دلیل وجود نامش بین اسناد مربوط به پرونده دوپینگ در روسیه موقتا از انجام هرگونه فعالیت ورزشی محروم شده بود. آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ امروز اعلام کرد این ورزشکار می‌تواند تیم ملی کشتی آزاد هندوستان را در المپیک ریو همراهی کند.

براساس اعلام وادا، بررسی پرونده “یادوا” نشان می‌دهد او هیچ ارتباطی با دوپینگ ندارد.

“نارسینگ پانچام یاداو” یکی از چهره‌های خبرساز کشتی هندوستان به شمار می‌رود. او درحالی دوبنده تیم ملی کشورش را برای المپیک به دست آورده که انتظار می‌رفت “سوشیل کومار” دارنده دو مدال المپیک و یکی از بهترین کشتی‌گیران تاریخ این کشور، در وزن ۷۴ کیلوگرم حضور داشته باشد.

۳۹۰۴۶

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]