رسمی/ ۷ شناگر روس از المپیک محروم شدند

۱۳۹۵-۰۵-۰۴
وبسایت رسمی برنامه نود - فدراسیون جهانی شنا هفت شناگر روسیه را از حضور در المپیک ۲۰۱۶ ریو محروم کرد. به گزارش سایت نود، کمیته بین‌المللی المپیک روز گذشته اعلام کرد که کاروان روسیه از حضور در المپیک 2016 ریو محروم نیست و فدراسیون‌های جهانی هر رشته باید در خصوص حضور ورزشکاران این کشور در بازی‌های المپیک تصمیم‌گیری کنند. در نخستین اقدام فدراسیون‌های جهانی ...

وبسایت رسمی برنامه نود – فدراسیون جهانی شنا هفت شناگر روسیه را از حضور در المپیک ۲۰۱۶ ریو محروم کرد.

به گزارش سایت نود، کمیته بین‌المللی المپیک روز گذشته اعلام کرد که کاروان روسیه از حضور در المپیک ۲۰۱۶ ریو محروم نیست و فدراسیون‌های جهانی هر رشته باید در خصوص حضور ورزشکاران این کشور در بازی‌های المپیک تصمیم‌گیری کنند.

در نخستین اقدام فدراسیون‌های جهانی در این باره، فدراسیون جهانی شنا (فینا) نام هفت شناگر محروم شده از المپیک را اعلام کرد.

براساس اعلام فینا، یولیا افیمووا، میخائیل دووگالیوک، ناتالیا لوتکووا، آناستازیا کراپینیوا، نیکیتا لوبینتسف، ولادیمیر موروزوف و داریا اوستینووا شناگرانی هستند که قادر به شرکت در المپیک نخواهند بود.

معروف‌ترین شناگر بین این نفرات، افیمووای ۲۴ ساله است که ۴ طلا، ۴ نقره و ۲ برنز مسابقات قهرمانی جهان از سال ۲۰۰۹ تا کنون را در کارنامه دارد.

۳۹۰۴۶

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]