رضایت مونتلا از پیشرفت میلان

۱۳۹۵-۰۵-۰۷
وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی آث میلان از پیشرفت تیمش ابراز رضایت کرد. به گزارش وبسایت نود، وینچنزو مونتلا که پس از برکناری کریستین بروکی هدایت میلان را بر عهده گرفته پس از تساوی 3-3 مقابل بایرن مونیخ در دیداری دوستانه و شکست این تیم در ضربات پنالتی به خبرنگاران گفت:"امروز دیدم که شاگردانم در زمین از خودگذشتگی کردند. در ...

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی آث میلان از پیشرفت تیمش ابراز رضایت کرد.

به گزارش وبسایت نود، وینچنزو مونتلا که پس از برکناری کریستین بروکی هدایت میلان را بر عهده گرفته پس از تساوی ۳-۳ مقابل بایرن مونیخ در دیداری دوستانه و شکست این تیم در ضربات پنالتی به خبرنگاران گفت:”امروز دیدم که شاگردانم در زمین از خودگذشتگی کردند. در کنار هم کار کردیم و روی مسائلی که در تمرینات راجع به آن ها صحبت کرده بودیم کار کردیم.  تیم رشد کرده و البه هنوز باید به رشد ادامه دهد اما این نیازمند از خودگذشتگی است.

تنها می خواهم روی عملکرد تیم در درون زمین تمرکز کنم. عملکرد تیم در زمین به جای من صحبت می کند و در نهایت نشان می دهد که وضعیت چگونه است. از بازیکنانم می خواهم که به حضور در جریان بازی فکر کنند و در این بازی نشان دادند که در حین بازی مشغول فکر کردن بودند. باید به عنوان یک تیم در این زمینه پیشرفت کنیم.”

۲۰۳۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]