رقابت غول های میلانی برای انتقال هافبک مغضوب مورینیو

۱۳۹۵-۰۵-۱۱
وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه های میلان و اینتر ایتالیا علاقه‌مند به جذب باستین شواین اشتایگر، هافبک آلمانی منچستر یونایتد هستند. به گزارش وبسایت نود، ژوزه مورینیو، سرمربی جدید منچستر یونایتد در روز های گذشته و پس از پیروزی برابر گالاتاسرای ترکیه در دیداری دوستانه اعلام کرد که بازیکنانی که در پیش فصل و از زمان حضور او تا کنون برای شیاطین ...

وبسایت رسمی برنامه نود – باشگاه های میلان و اینتر ایتالیا علاقه‌مند به جذب باستین شواین اشتایگر، هافبک آلمانی منچستر یونایتد هستند.

به گزارش وبسایت نود، ژوزه مورینیو، سرمربی جدید منچستر یونایتد در روز های گذشته و پس از پیروزی برابر گالاتاسرای ترکیه در دیداری دوستانه اعلام کرد که بازیکنانی که در پیش فصل و از زمان حضور او تا کنون برای شیاطین سرخ بازی نکرده اند می توانند به صورت قطعی و یا برخی از آن ها به صورت قرضی باشگاه را ترک کنند و یا باشگاه آن ها را واگذار کند. بنابر این باستین شواین اشتایگر که امروز ۳۲ ساله شد نیز در زمره این بازیکنان قرار می گیرد. او که در تابستان گذشته با رقم تنها ۱۵ میلیون یورو از بایرن مونیخ به اولدترافورد منتقل شد دستمزد بسیار بالایی دریافت می کند و همین مسئله سبب شده تا سران باشگاه انتقال او را در اولویت قرار دهند.

نشریه بریتانیایی دیلی استار به نقل از منابع ایتالیایی اعلام کرد که تیم های میلان و اینتر ایتالیا نسب به جذب این بازیکن آلمانی علاقه‌مند هستند و حاضرند با پیشنهادی ۲۰ تا ۲۵ ملیون یوروی بر سر انتقال وی مذاکره کنند. شواین اشتایگر فصل گذشته با قراردادی سه ساله در حالی از بایرن مونیخ به منچستر یونایتد منتقل شد که بیش از ۵۰۰ بازی برای مونیخی ها انجام داده و پر افتخار ترین بازیکن تاریخ آلمان محسوب می شود. شواین اشتایگر در هفته جاری با ۱۲۰ بازی برای تیم ملی آلمان، از بازی های ملی خداحافظی کرد.

۱۷۲۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]