رقیب اصلی حسن رحیمی به المپیک برگشت

۱۳۹۵-۰۵-۱۶
وبسایت رسمی برنامه نود - وزیر ورزش روسیه اعلام کرد  محرومیت «ویکتور لبدوف» آزادکار وزن 57 کیلوگرم لغو شد و او به زودی برای شرکت در بازی های المپیک ریو وارد برزیل می شود. به گزارش سایت نود، "ویتالی موتکو" گفت: پیگیری های مسئولان روس، نتیجه داد و لبدوف اجازه حضور در رقابت های المپیک را پیدا کند. لبدف 28 ساله که در سال ...

وبسایت رسمی برنامه نود – وزیر ورزش روسیه اعلام کرد  محرومیت «ویکتور لبدوف» آزادکار وزن ۵۷ کیلوگرم لغو شد و او به زودی برای شرکت در بازی های المپیک ریو وارد برزیل می شود.

به گزارش سایت نود، “ویتالی موتکو” گفت: پیگیری های مسئولان روس، نتیجه داد و لبدوف اجازه حضور در رقابت های المپیک را پیدا کند.
لبدف ۲۸ ساله که در سال های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ قهرمان جهان شده است، پیش از این به اتهام مثبت اعلام شدن آزمایش دوپینگ در رقابت های قهرمانی جوانان جهان در سال ۲۰۰۶ از حضور در المپیک محروم شده بود.
به گزارش خبرگزاری تاس روسیه او تنها کشتی گیر روس است که نتوانسته مجوز حضور در المپیک را به دست بیاورد. ه بسیاری از ورزشکاران روسیه به دلیل دوپینگ سازمان یافته از حضور در المپیک ریو منع شدند.
ایگور کازیکوف رئیس هیات المپیک روسیه گفت: در باره لبدوف همه چیز خوب است و تصمیم لازم گرفته شده است. هیچ مساله ای در باره او وجود ندارد. کمیته بین المللی المپیک تصمیم گرفت که لبدوف در بازی های المپیک ریو شرکت کند.
سه عضو کمیته بین المللی المپیک تصمیم نهایی را در این باره اتخاذ کردند.
او در وزن ۵۷ کیلوگرم کشتی آزاد رقیب حسن رحیمی آزادکار ایران است.

۳۹۰۴۶

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]