رودنیل: تشخیص صحنه گل بسیار سخت است/ فکر می‌کنم توپ از خط دروازه عبور کرد

۱۳۹۵-۰۵-۱۱
وبسایت رسمی برنامه نود - کارشناس داوری گفت: تشخیص اینکه ضربه سر امید عالیشاه از خط دروازه فولاد گذشته، خیلی سخت است، اما فکر می‌کنم توپ از خط عبور کرد.به گزارش وبسایت نود ، نوذر رودنیل در خصوص صحنه‌ای که امید عالیشاه با ضربه سر به سوی دروازه پرسپولیس زد و مهرداد طهماسبی گلر فولاد توپ را با پایش به بیرون ...

وبسایت رسمی برنامه نود – کارشناس داوری گفت: تشخیص اینکه ضربه سر امید عالیشاه از خط دروازه فولاد گذشته، خیلی سخت است، اما فکر می‌کنم توپ از خط عبور کرد.

به گزارش وبسایت نود ، نوذر رودنیل در خصوص صحنه‌ای که امید عالیشاه با ضربه سر به سوی دروازه پرسپولیس زد و مهرداد طهماسبی گلر فولاد توپ را با پایش به بیرون هدایت کرد، اظهار داشت: تشخیص اینکه توپ از خط دروازه عبور کرده است بسیار دشوار است، زیر زوایه دید خوبی نداریم، اما فکر می‌کنم توپ از خط دروازه عبور کرد، به هر حال خدا کند من اشتباه کرده باشم.

وی درباره قضاوت داور تا اینجای کار خاطرنشان کرد: در نیمه اول داور اشتباهاتی داشت و باید چند اخطار به بازیکنان دو تیم می‌داد در یک صحنه هم دروازه‌بان فولاد پای بازیکن پرسپولیس را گرفت و بازیکنان هم نسبت به این تصمیم معترض بودند.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]